Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1654 Resultaten
Kavel: 4001

Antieke Steinway vleugel uit 1906

Resultaat: 11.000 EUR

Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...


Kavel: 3504

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 6.000 EUR

Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...


Kavel: 3519

18e Eeuws Amsterdams staand horloge

Resultaat: 5.000 EUR

18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....


Kavel: 7299

Chinese penselenbeker

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.


Kavel: 4

Zilveren tafelstuk

Resultaat: 3.250 EUR

Kapitaal antiek zilveren tafelstuk/dienblad, 925/000, rond gecontourneerd model met aculadevormige opstaande rand voorzien van palmetten. Geplaatst op 4 gekrulde poten. ø54x5cm. Het blad is versierd m...


Kavel: 7369

Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Grote Engelse Bracket klok

Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...


Kavel: 508

Rosé gouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 697

Gouden broche paradijsvogel met turkoois

Resultaat: 2.250 EUR

Geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een paradijsvogel, royaal bezet met turkooisstenen, rond en ovaal cabouchon geslepen. 88x120mm. ca 41,9 gram. In goede staat.


Kavel: 1013

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3539

Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880

Resultaat: 2.100 EUR

Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...


Kavel: 501

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels

Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...


Kavel: 714

Witgouden armband met diamant, bol, Fope

Resultaat: 2.000 EUR

Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-


Kavel: 1025

Jan Altink, havengezicht met boten

Resultaat: 2.000 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.


Kavel: 5009

14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.


Kavel: 507

Witgouden armband, Fope

Resultaat: 1.900 EUR

Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-


Kavel: 7004

Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7048

Antieke Chinese Ming boeddha, H 27 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Chinese diepe schotel Ø 42 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat


Kavel: 1000

H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 1.750 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3603

Grote vuurvergulde pendule

Resultaat: 1.750 EUR

Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...


Kavel: 1407

Albertus Verhoesen, Hollands landschap

Resultaat: 1.700 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7625

Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 526

Kapitaal parel collier

Resultaat: 1.600 EUR

Kapitaal parelcollier met witgouden sluiting, 585/000, met diamant en aquamarijn. Collier met 2 rijen cultivé parels, ø 9,5mm, bevestigd aan een achtkantige opengewerkte witgouden sluiting in het midd...


Kavel: 2022

Twee wandkandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 500

Gouden handgemaakte hanger met collier

Resultaat: 1.500 EUR

Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...


Kavel: 517

Witgouden rijring met diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat


Kavel: 537

Zilveren choker met oud diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...


Kavel: 2064

Design paspop

Resultaat: 1.500 EUR

Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...


Kavel: 3510

Vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat: 1.500 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 7352

Chinese maanvaas, H 33 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 506

Geelgouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 821

Gouden armband met lapis lazuli

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...


Kavel: 3503

Franse vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...


Kavel: 7516

Chinese pijpvaas, H 41 cm.

Resultaat: 1.340 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met fabelfiguren decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Kavel: 504

Ebel Wave

Resultaat: 1.300 EUR

Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...


Kavel: 7826

Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5016

Marmeren panter

Resultaat: 1.250 EUR

Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7107

Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat: 1.250 EUR

Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 503

Omega seamaster Vintage

Resultaat: 1.200 EUR

Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...


Kavel: 4000

Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de...


Kavel: 7090

Chinese dekseldoos Ø 12 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7398

Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet

Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 7755

Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.


Kavel: 14

Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen

Resultaat: 1.100 EUR

Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...


Kavel: 544

Geelgouden armband, bol, met hanger

Resultaat: 1.100 EUR

Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...


Kavel: 1089

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat: 1.100 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Grote Chinese Kang Xi vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7081

Chinese Kang Xi kom

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7133

Familie Rose maanvaas, H 16 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7537

Twee 18e eeuwse Familie Rose kommen Ø 20 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren in tuin decor. Cheng Lung. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.


Kavel: 42

Zilveren bakje met emaille, Russisch

Resultaat: 1.000 EUR

Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat


Kavel: 56

Zilveren specerijen set

Resultaat: 1.000 EUR

Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...


Kavel: 525

Geelgouden armband bolgevlochten, Fope

Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 15,9 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-


Kavel: 1411

W. de Zwart, Landschap

Resultaat: 1.000 EUR

W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5036

Bronzen beeld, Nijlpaard

Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen beeld. Nijlpaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 66 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 7084

Zeldzame 18e eeuwse Chinese wierookbrander

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...


Kavel: 7119

Chinese drakenschotel Ø 15 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen draken schotel met reliëf en goud decor. Met bodemmerk. Republiek. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7145

Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Twee vazen beschadigd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7620

Chinese kom Ø 16 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.


Kavel: 6

Antieke zilveren kandelaren

Resultaat: 950 EUR

Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...


Kavel: 10

Zware zilveren broodmand

Resultaat: 950 EUR

Zware zilveren mand, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal decor en graveerwerk. voorzien van gekrulde grepen. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.: gekroonde N: 1948. 32x22x13cm. ca 670 gram. In zeer go...


Kavel: 502

Gouden broche met bloemen, Bonebakker

Resultaat: 950 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...


Kavel: 6010

Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm.

Resultaat: 950 EUR

Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Blok van de Velden, Wilde bloemen

Resultaat: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1103

J. Mankes, zilver wiandotte

Resultaat: 900 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Colt revolver

Resultaat: 900 EUR

19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer

Resultaat: 900 EUR

Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Bronzen beeld, Kat in Art Deco-stijl

Resultaat: 900 EUR

Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.


Kavel: 7266

Chinese vaas + console, H 34,5 cm.

Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7321

Vijf-delig Chinees kaststel

Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7333

Antieke Chinese lakstempel

Resultaat: 900 EUR

Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7393

Chinese rijstpot Ø 18,5 cm.

Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rijstpot met floraal decor + karakter tekens. Afmeting: H 17,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7410

Chinese drakenvaas, H 36,5 cm.

Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.


Kavel: 521

Parelarmband met witgouden sluiting en saffier

Resultaat: 850 EUR

Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...


Kavel: 524

Witgouden armband bolgevlochten, Fope

Resultaat: 850 EUR

Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-


Kavel: 3525

Vuurvergulde pendule, Man met helm

Resultaat: 850 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...


Kavel: 7397

Twee Kantonese vazen, H 45,5 cm.

Resultaat: 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7673

Chinese Familie Verte schotel Ø 38 cm.

Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.


Kavel: 533

Gouden schakelarmband

Resultaat: 800 EUR

Grove geelgouden schakelarmband, 585/000, met een soort hoefijzerachtige schakel bevestigd aan een grote draaibare karabijnhaak. ø 8mm. 20 cm. ca 18 gram. In zeer goede staat


Kavel: 739

Witgouden horloge OGOLD

Resultaat: 800 EUR

Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Dameshorloge met een ronde kast versierd met een lunette bezet met 20 briljant geslepen diamanten. De verlopende gevlochten band is voorzien van een parelrand ...


Kavel: 772

Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat: 800 EUR

Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...


Kavel: 1169

H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat: 800 EUR

Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2088

Twee grote Charles Dix kandelaren

Resultaat: 800 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 2140

4-Delige antiquarische boekenset Singraven

Resultaat: 800 EUR

Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...


Kavel: 2731

Antieke gotische bijl

Resultaat: 800 EUR

Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4032

Antieke beschilderde kast

Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse handbeschilderde kast met latere beschildering. Twee-delig. Religieuze voorstellingen + bloemranken decor. Afmeting: 186 x 120 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 7028

Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.

Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7052

Vijf-delig Japans Imari kaststel

Resultaat: 800 EUR

Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7082

Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7188

Chinese vaas

Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7460

18e Eeuwse Familie Rose trekpot

Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 512

Rosé gouden armband, diskvormig

Resultaat: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-


Kavel: 545

Witgouden armband, bol, met harthanger

Resultaat: 750 EUR

Witgouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 6mm. En versierd met een witgoud en deels zilveren harthanger, 750...