Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1654 Resultaten
Verkocht
Antieke Steinway vleugel uit 1906
4001
Antieke Steinway vleugel uit 1906

Resultaat:

11.000 EUR

Verkocht
Amsterdams staand horloge
3504
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
3519
18e Eeuws Amsterdams staand horloge

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese penselenbeker
7299
Chinese penselenbeker

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Zilveren tafelstuk
4
Zilveren tafelstuk

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm.
7369
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Grote Engelse Bracket klok
3501
Grote Engelse Bracket klok

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Rosé gouden armband met diamant, Fope
508
Rosé gouden armband met diamant, Fope

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Gouden broche paradijsvogel met turkoois
697
Gouden broche paradijsvogel met turkoois

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
1013
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
1017
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880
3539
Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880

Resultaat:

2.100 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers, Cleef & Arpels
501
Gouden oorstekers, Cleef & Arpels

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Witgouden armband met diamant, bol, Fope
714
Witgouden armband met diamant, bol, Fope

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Jan Altink, havengezicht met boten
1025
Jan Altink, havengezicht met boten

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.
5009
14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Witgouden armband, Fope
507
Witgouden armband, Fope

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.
7004
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Ming boeddha, H 27 cm.
7048
Antieke Chinese Ming boeddha, H 27 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 42 cm.
7017
Chinese diepe schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht
1000
H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Grote vuurvergulde pendule
3603
Grote vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Albertus Verhoesen, Hollands landschap
1407
Albertus Verhoesen, Hollands landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.
7625
Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR