Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kapitaal parel collier 526
Kapitaal parel collier

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee wandkandelaren 2022
Twee wandkandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm. 7005
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gouden handgemaakte hanger met collier 500
Gouden handgemaakte hanger met collier

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Witgouden rijring met diamant 517
Witgouden rijring met diamant

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zilveren choker met oud diamant 537
Zilveren choker met oud diamant

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Design paspop 2064
Design paspop

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule, 1820 3510
Vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 33 cm. 7352
Chinese maanvaas, H 33 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Geelgouden armband met diamant, Fope 506
Geelgouden armband met diamant, Fope

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Gouden armband met lapis lazuli 821
Gouden armband met lapis lazuli

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule, 1820 3503
Franse vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 41 cm. 7516
Chinese pijpvaas, H 41 cm.

Resultaat:

1.340 EUR

Verkocht
Ebel Wave 504
Ebel Wave

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm. 7826
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Marmeren panter 5016
Marmeren panter

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Chinese bronzen vaas, H 38 cm. 7107
Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Omega seamaster Vintage 503
Omega seamaster Vintage

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760 4000
Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos Ø 12 cm. 7090
Chinese dekseldoos Ø 12 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet 7398
Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm. 7755
Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen 14
Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Geelgouden armband, bol, met hanger 544
Geelgouden armband, bol, met hanger

Resultaat:

1.100 EUR