Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden armband met bloedkoraal 551
Gouden armband met bloedkoraal

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Russisch drie-luik ikoon 1035
Russisch drie-luik ikoon

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
9x Lithografie, Serie Che Guevara 1189
9x Lithografie, Serie Che Guevara

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Biedermeier commode, 1820 4005
Biedermeier commode, 1820

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot tegels (36 st.) 6071
Lot tegels (36 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.) 6123
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm. 7033
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm. 7034
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees roodglazuur bord Ø 19 cm. 7056
Chinees roodglazuur bord Ø 19 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 14 cm. 7259
Chinese gemberpot Ø 14 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7284
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm. 7381
Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 31,5 cm. 7386
Chinese bloempot Ø 31,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Familie Rose trekpot, 18e eeuw 7490
Familie Rose trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 43
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Rosé gouden armband, bol,  met harthanger 543
Rosé gouden armband, bol, met harthanger

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Witgouden oorringen met diamant 713
Witgouden oorringen met diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1269
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Herman Bogman, Stadsgezicht 1394
Herman Bogman, Stadsgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Perzische dekseldoos 2067
Perzische dekseldoos

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee Franse Napoleon II kandelaren 2135
Twee Franse Napoleon II kandelaren

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot zilveren munten 2152
Lot zilveren munten

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Kleine Vorderzappler, 1850 3563
Kleine Vorderzappler, 1850

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Vitrinekast (wortelnoten) 4210
Vitrinekast (wortelnoten)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Wortelnoten linnen kabinet 4217
Wortelnoten linnen kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Carder Steuben vaas 5501
Carder Steuben vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (30 st.) 6070
Lot antieke tegels (30 st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese cup 7692
Chinese cup

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Stel zilveren kandelaren 62
Stel zilveren kandelaren

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Rosé gouden armband met bollen 542
Rosé gouden armband met bollen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier 721
Witgouden ring met saffier

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gouden fantasie collier 831
Gouden fantasie collier

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij 1002
A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Henry Schouten, Landschap met koeien 1223
Henry Schouten, Landschap met koeien

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Evert Moll, Bloemstilleven 1237
Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Wilhelmina wedstrijd biljart 4010
Wilhelmina wedstrijd biljart

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet 7073
Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 17,7 cm. 7113
Chinese vaas, H 17,7 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese flambé vaas, H 30 cm. 7185
Chinese flambé vaas, H 30 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Tao Lengyue, Chinees rol schilderij 7365
Tao Lengyue, Chinees rol schilderij

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen lampenvoet 7377
Chinees porseleinen lampenvoet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren boulloir 1
Zilveren boulloir

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 22
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamant en parel 599
Gouden broche met diamant en parel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in taveerne 1008
Ongesigneerd, Figuren in taveerne

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek vuursteenpistool 2700
Antiek vuursteenpistool

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel 6044
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st.), Bloempot 6064
Lot tegels (25 st.), Bloempot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus 7044
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen cloisonné vaas 7066
Bronzen cloisonné vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 7078
Chinese drakenvaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Chinese penselen pot, H 22 cm 7139
Grote Chinese penselen pot, H 22 cm

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7150
Chinese maanvaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 43 cm. 7318
Chinees bord Ø 43 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 24,5 cm. 7415
Chinees bord Ø 24,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee Chinese penselen vazen 7524
Twee Chinese penselen vazen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7586
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte brush pot Ø 21,5 cm. 7605
Chinese Familie Verte brush pot Ø 21,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schwarzwalder pendule 3547
Schwarzwalder pendule

Resultaat:

590 EUR

Verkocht
Gouden ring met parel en diamant 527
Gouden ring met parel en diamant

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam 1001
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
A. de la Riviere, Rotterdams markt 1021
A. de la Riviere, Rotterdams markt

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
S. Wijnhoven, Winters riviergezicht 1282
S. Wijnhoven, Winters riviergezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht 1396
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeldzame Nishapur vogel, Iran 2040
Zeldzame Nishapur vogel, Iran

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen fontein 2242
Bronzen fontein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antiek reissecretaire 4013
Antiek reissecretaire

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Pronkkast met intarsia 4028
Pronkkast met intarsia

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 274 x 387 cm. 4500
Zeer groot Perzisch kleed, 274 x 387 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm. 4504
Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (26 st.) 6062
Lot antieke tegels (26 st.)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus 7088
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7256
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15,4 cm. 7403
Chinese kom Ø 15,4 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm. 6146
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm.

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Zilveren broodschaal 24
Zilveren broodschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden creolen met diamant 519
Witgouden creolen met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant & topaas 565
Gouden ring met diamant & topaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden bicolour armband 725
Gouden bicolour armband

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht 1012
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens 1016
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus 1047
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1179
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed 1204
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke bronzen scheepsbel 2112
Antieke bronzen scheepsbel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot zilveren munten 2151
Lot zilveren munten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Frans schrijfbureau 4004
Frans schrijfbureau

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek apothekers ladenblok 4029
Antiek apothekers ladenblok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm. 4507
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Copier cactuspot, 1930 5500
Antieke Copier cactuspot, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje 6108
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delftse theebus 6142
Delftse theebus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 36 cm. 7217
Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese kom met draken 7234
Chinese kom met draken

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24 cm. 7264
Chinese vaas, H 24 cm.

Resultaat:

500 EUR