Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise 3623
Franse comtoise
Startprijs 40 EUR
Franse comtoise 3632
Franse comtoise
Startprijs 40 EUR
Hollandse pendule 3569
Hollandse pendule
Startprijs 50 EUR
Comtoise met harpslinger 3627
Comtoise met harpslinger
Startprijs 50 EUR
Antieke Schwarzwalder klok 3619
Antieke Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR
Franse pendule + kandelaar 3566
Franse pendule + kandelaar
Startprijs 70 EUR
Antieke eiken tafelklok, 1900 3588
Antieke eiken tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR
Regulateurklok 3629
Regulateurklok
Startprijs 70 EUR
Antieke tafelklok 3610
Antieke tafelklok
Startprijs 80 EUR
Pendule met intarsia, 1920 3523
Pendule met intarsia, 1920
Startprijs 100 EUR
Antieke Duitse tafelklok, 1900 3535
Antieke Duitse tafelklok, 1900
Startprijs 100 EUR
Friese stoelklok 3541
Friese stoelklok
Startprijs 100 EUR
Franse wandklok 3544
Franse wandklok
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3554
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Franse haancomtoise 3572
Franse haancomtoise
Startprijs 100 EUR
Antieke Friese staartklok 3600
Antieke Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Franse wandklok (ossenoog) 3606
Franse wandklok (ossenoog)
Startprijs 100 EUR
Antiek Frans klokkenstel 3564
Antiek Frans klokkenstel
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 3577
Friese staartklok
Startprijs 125 EUR
Mini reiswekker 3570
Mini reiswekker
Startprijs 130 EUR
Antieke Franse pendule, 1880 3574
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 130 EUR
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw 3598
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw
Startprijs 130 EUR
Antieke Kienzle regulateur 3546
Antieke Kienzle regulateur
Startprijs 140 EUR
Friese stoelklok 3526
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR