Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 6.000 EUR

Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...

18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Resultaat: 5.000 EUR

18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....

Grote Engelse Bracket klok
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...

Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880
Resultaat: 2.100 EUR

Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...

Grote vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.750 EUR

Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...

Vuurvergulde Franse pendule, 1820
Resultaat: 1.500 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1820
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...

Vuurvergulde pendule, Man met helm
Resultaat: 850 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...

Kleine Vorderzappler, 1850
Resultaat: 700 EUR

Kleine 19e eeuwse met parelmoer belijmde Vorderzappler met piramide en vergulde bronzen Napoleon. Circa 1850. Afmeting: 9,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Schwarzwalder pendule
Resultaat: 590 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Prachtige Franse portaalklok, 1820
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Bolkop met snijwerk. Circa 1920. Met Westminster uurwerk + drie gewichten. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Franse Hinterzappler, 1830
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Tafelklok, 1880
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse messing historisme tafelklok met vrouwen figuren, frats, cherubijnkop. Neo renaissance. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1820
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse portaalklok van damast-ijzer + verguld brons. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke nachtklok, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Franse portaalklok
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 - 48 cm. In goede staat.

Antieke vrijslinger
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Jugendstil. Weekloper, halfuur-slag. Gemerkt Peerless. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude zaagklok
Resultaat: 180 EUR

Oude zaagklok naar oud voorbeeld anno 1750. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Duitse regulateur
Resultaat: 170 EUR

Duitse notenhouten Kieninger twee-gewichten snaar-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.

Antiek uurwerk van Franse lantaarnklok
Resultaat: 170 EUR

Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk met ankergang. Met slagwerk. 19e Eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 32 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek marmeren klokkenstel
Resultaat: 160 EUR

Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechaniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Tho Wallace Brampton. Eéndaags uurwerk met dag aanduiding. Afmeting: H 216 cm. In goede staat.

Duitse snaarregulateur, 1900
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse snaarregulateur met antieke klokkast en later uurwerk. Circa 1900. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 126 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse messing pendule met leeuwenkoppen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse vergulde messing reiswekker in lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Twee scheepsklokken
Resultaat: 130 EUR

Twee mechanische messing Observer scheepsklokken. 1x stil uurwerk + seconden en 1x uurwerk met slagwerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Franse comtoise met datum aanduiding, 1800
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang, datum aanduiding en vouwslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Messing hangklok, 1910
Resultaat: 120 EUR

Grote messing hangklok (plafond of profiellijst). Circa 1910. Jugendstil. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 33 x 79 x 9 cm. In goede staat.

Zwart marmeren klokkenstel
Resultaat: 110 EUR

Zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 49 - 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Antieke regulateurklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Drie-delig Frans klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.

Staartklok met scheepjes
Resultaat: 100 EUR

Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Amerikaanse tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Amerikaanse eikenhouten Ansonia New York tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.

Schwarzwalder klokkendragers
Resultaat: 90 EUR

Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.

Italiaanse pendule,
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse Napels porseleinen pendule met messing. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags stil uurwerk, Eén vleugel van engel mist. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse wekkerklok. Hond en schaap bij bron. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Engelse bureauklok, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse historisme messing bureauklok. Circa 1900. English Clockworks Ltd. Birmingham. Afmeting: .............. In goede staat.

Hermle tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Regulateur
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur van Gustav Becker. Deels overgebeitst. Afmeting: 99 cm. In redelijke staat.

Franse reisklok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse reisklok. Palissander met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse klok met Limoges plaquette
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen tafelklok met Limoges porseleinen plaquette. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse tafelklok, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Houten kolompendule, 1870
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse houten kolompendule. Wit gelakt. Circa 1870. Louis Philippe. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 49 cm. In redelijke staat.

Antieke schoolklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten schoolklok. Circa 1900. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Franse mini-comtoise
Resultaat: 50 EUR

Franse mini-comtoise. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Eterna bureauklok, 1920
Resultaat: 50 EUR

Eterna messing vergulde bureauklok op Carrara marmeren basement. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 16 x 19 x 7 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok, 1910
Resultaat: 45 EUR

Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Regulateurklok, 1900
Resultaat: 35 EUR

Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Zeldzaam Amsterdams staand horloge
Startprijs 7.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 2.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Kapitale empire pendule
Startprijs 2.500 EUR

Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !!
Startprijs 2.000 EUR

Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...

Vuurvergulde pendule, Man met lyra
Startprijs 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.

Kapitale Charles Dix pendule, 1820-1830
Startprijs 1.800 EUR

Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...

Franse vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.100 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met bibliotheek en lezende Griekse vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. In ongereinigde originele staat. Afmeting: ...

Zwitserse Neuchatel klok
Startprijs 900 EUR

Grote 18e eeuwse Zwitserse Neuchatel console klok met spillegang. Louis Seize. Uurwerk met kwartierslag op bel + touwtjesslinger. Groene polychromie met vergulde messing ornamenten. Afmeting: 94 x 42 ...

Antieke Lenzkirch pendule
Startprijs 850 EUR

Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen, putti en adelaar. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch pendule
Startprijs 850 EUR

Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen en damesbuste. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Drie-delig Frans pendulestel, 1870
Startprijs 750 EUR

Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...

Antieke porseleinen klok, 1890
Startprijs 650 EUR

Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...

Franse schildpad pendule, 1890
Startprijs 600 EUR

Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Antieke vrijmetselaar bureauklok
Startprijs 600 EUR

Antiek verguld vrijmetselaar bronzen bureauklok in hoefijzer-vorm. Met vrijmetselaar afbeelding op de wijzerplaat van het zakhorloge-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Antieke Neuchatel wandklok
Startprijs 500 EUR

Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.

Antieke platelen pendule 'de Distel'
Startprijs 450 EUR

Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...

Antieke Franse pendule, 1870
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen pendule met centaur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1890
Startprijs 450 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Engelse skeletklok onder stolp
Startprijs 450 EUR

Engelse messing skeletklok met snek. Onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Lenzkirch pendule, 1900
Startprijs 400 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch pendule met vergulde messing ornamenten. Stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Amsterdams staande klok
Startprijs 400 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Friese staartklok met mechaniek
Startprijs 400 EUR

Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Boulle-stijl tafelklok
Startprijs 350 EUR

Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse Louis Seize klok
Startprijs 350 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize klok. Le Roy Paris. Circa 1800. Retouches wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Weekloper. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 220 cm.
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken staande klok. Met seconden + datum aanduiding. Samuel Vale Coventry. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Grote zwart-marmeren pendule
Startprijs 320 EUR

Grote 19e eeuwse Franse zwart-marmeren pendule met vrouw, boek en kind. Compositie metaal. Circa 1860. Scheurtje marmeren plint zijkant. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 x 49...

Antieke Franse Napoleon II glaspendule
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Antiek Frans klokkenstel van albast/onyx en cloisonné. Circa 1890. Achtdaags stil uurwerk. Bij bijstellers mist iets bovenop. Afmeting: 46 - 69 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, 1830
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Vernis Martin penduel
Startprijs 200 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse Vernis Martin pendule met verguld brons. Handbeschilderd op goud decor. Licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede st...

Franse stations-comtoise, 1870
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1910
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en facet geslepen glas. Circa 1910. Messing uurwerk, gewichten en slinger. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1910
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.