Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3504
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
18e Eeuws Amsterdams staand horloge 3519
18e Eeuws Amsterdams staand horloge

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Grote Engelse Bracket klok 3501
Grote Engelse Bracket klok

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880 3539
Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880

Resultaat:

2.100 EUR

Verkocht
Grote vuurvergulde pendule 3603
Grote vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule, 1820 3510
Vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule, 1820 3503
Franse vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, Man met helm 3525
Vuurvergulde pendule, Man met helm

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Kleine Vorderzappler, 1850 3563
Kleine Vorderzappler, 1850

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schwarzwalder pendule 3547
Schwarzwalder pendule

Resultaat:

590 EUR

Verkocht
Prachtige Franse portaalklok, 1820 3517
Prachtige Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3558
Engelse staande klok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3537
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke staande klok, 1920 3583
Antieke staande klok, 1920

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse Hinterzappler, 1830 3596
Franse Hinterzappler, 1830

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tafelklok, 1880 3508
Tafelklok, 1880

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1820 3595
Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke nachtklok, 1890 3543
Antieke nachtklok, 1890

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke vrijslinger 3512
Antieke vrijslinger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3534
Antiek Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse portaalklok 3553
Franse portaalklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude zaagklok 3540
Oude zaagklok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek uurwerk van Franse lantaarnklok 3555
Antiek uurwerk van Franse lantaarnklok

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Duitse regulateur 3602
Duitse regulateur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek marmeren klokkenstel 3621
Antiek marmeren klokkenstel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3556
Engelse staande klok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duitse snaarregulateur, 1900 3561
Duitse snaarregulateur, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3624
Friese staartklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3625
Friese staartklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1900 3615
Antieke Franse pendule, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee scheepsklokken 3542
Twee scheepsklokken

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker, 1900 3597
Antieke Franse reiswekker, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Messing hangklok, 1910 3522
Messing hangklok, 1910

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse comtoise met datum aanduiding, 1800 3585
Franse comtoise met datum aanduiding, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zwart marmeren klokkenstel 3557
Zwart marmeren klokkenstel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke regulateurklok 3567
Antieke regulateurklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3593
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Amerikaanse tafelklok 3562
Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Staartklok met scheepjes 3628
Staartklok met scheepjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie-delig Frans klokkenstel 3631
Drie-delig Frans klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Italiaanse pendule, 3560
Italiaanse pendule,

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klokkendragers 3589
Schwarzwalder klokkendragers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3616
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3618
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hermle tafelklok 3531
Hermle tafelklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse bureauklok, 1900 3545
Engelse bureauklok, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3548
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse klok met Limoges plaquette 3559
Antieke Franse klok met Limoges plaquette

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse reisklok 3571
Franse reisklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Regulateur 3573
Regulateur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1870 3591
Franse pendule, 1870

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houten kolompendule, 1870 3552
Houten kolompendule, 1870

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke schoolklok 3568
Antieke schoolklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Amerikaanse tafelklok, 1910 3609
Amerikaanse tafelklok, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Schwarzwalder wandklokken 3617
Twee Schwarzwalder wandklokken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eterna bureauklok, 1920 3551
Eterna bureauklok, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse mini-comtoise 3599
Franse mini-comtoise

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 1880 3622
Franse comtoise, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke tafelklok, 1910 3630
Antieke tafelklok, 1910

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Regulateurklok, 1900 3601
Regulateurklok, 1900

Resultaat:

35 EUR