50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

9 Resultaten
Kavel: 3011

Miniatuur bankstel, 8x

Resultaat: 350 EUR

Kavel: 3005

Oud poppenwinkeltje

Resultaat: 180 EUR

Oud poppenwinkeltje met diverse miniatuur voorwerpen en celluloid popje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Kavel: 3020

Antieke porseleinen pop, 1920

Resultaat: 170 EUR

Grote antieke porseleinen pop met gelede lichaam. Circa 1920. Duitsland. Gemerkt G. S 6 Germany. Pop heeft mohair haar en slaapogen. Behoeft reiniging. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Kavel: 3004

Lot Märklin Z-spoor

Resultaat: 150 EUR

Kavel: 3001

Antiek kinderfornuis van messing, 1900

Resultaat: 140 EUR

Kavel: 3000

Groot lot blikken speelgoed

Resultaat: 100 EUR

Groot lot antiek blikken speelgoed. Onder andere; spoorweg, stoommachine etc. Circa 1920 - 1950. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel: 3016

Antieke benen schaakstukken

Resultaat: 100 EUR

Kavel: 3019

Twee antieke Duitse poppen

Resultaat: 60 EUR

Kavel: 3018

Muziekdoos

Resultaat: 40 EUR