50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Miniatuur bankstel, 8x
Resultaat: 350 EUR

Oud poppenwinkeltje
Resultaat: 180 EUR

Oud poppenwinkeltje met diverse miniatuur voorwerpen en celluloid popje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen pop, 1920
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke porseleinen pop met gelede lichaam. Circa 1920. Duitsland. Gemerkt G. S 6 Germany. Pop heeft mohair haar en slaapogen. Behoeft reiniging. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Lot Märklin Z-spoor
Resultaat: 150 EUR

Antiek kinderfornuis van messing, 1900
Resultaat: 140 EUR

Groot lot blikken speelgoed
Resultaat: 100 EUR

Groot lot antiek blikken speelgoed. Onder andere; spoorweg, stoommachine etc. Circa 1920 - 1950. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke benen schaakstukken
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse poppen
Resultaat: 60 EUR

Muziekdoos
Resultaat: 40 EUR