Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
214 Resultaten
Kavel: 2022

Twee wandkandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2064

Design paspop

Resultaat: 1.500 EUR

Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...


Kavel: 2088

Twee grote Charles Dix kandelaren

Resultaat: 800 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 2140

4-Delige antiquarische boekenset Singraven

Resultaat: 800 EUR

Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...


Kavel: 2067

Perzische dekseldoos

Resultaat: 700 EUR

Bijzondere 18e - 19e eeuwse Perzisch vergulde bronzen dekseldoos met damascene floraal decor. Met slot + sleutel. Afmeting: 9 x 18,5 x 12,5 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2135

Twee Franse Napoleon II kandelaren

Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2152

Lot zilveren munten

Resultaat: 700 EUR

Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 15x Zilveren 2½ gulden, Juliana. 8x Zilveren 10 gulden,Juliana. 10x Zilveren 10 gulden, Juliana proof. 1x Zilveren 50 gulden. 165x Zilveren guldens, Juliana. ...


Kavel: 2040

Zeldzame Nishapur vogel, Iran

Resultaat: 550 EUR

Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2242

Bronzen fontein

Resultaat: 550 EUR

Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 2112

Antieke bronzen scheepsbel

Resultaat: 500 EUR

Antieke bronzen scheepsbel met figuren decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2151

Lot zilveren munten

Resultaat: 500 EUR

Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...


Kavel: 2143

Antieke statenbijbel

Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...


Kavel: 2013

Bronzen lamp met putti

Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2142

Lot bijbels (12x)

Resultaat: 400 EUR

Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2313

Bronzen hanglamp

Resultaat: 400 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2038

Bronzen lamp met putti

Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2053

17e - 18e Eeuws schildpad belijmd Heilig kruis

Resultaat: 375 EUR

Groot 17e - 18e eeuws met schildpad belijmd Heilig kruis. Met houten Corpus Christi. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.


Kavel: 2141

Uniek boek W.H.Dingeldein 1938

Resultaat: 375 EUR

Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...


Kavel: 2194

Taragot blaasinstrument

Resultaat: 375 EUR

70-er Jaren Taragot blaasinstrument met certificaat in drie-delige cassette. Afmeting: 47 x 11 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Twee bronzen/marmeren kandelaren, 1860

Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met faun en putti. Brons twee-kleurig verguld + gietstempel Parijs. Met Carrara marmer. Eén basement chips, ingelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redeli...


Kavel: 2190

Art Deco-stijl plafonniere

Resultaat: 350 EUR

Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2046

7 Delen glaswerk (bodemvondst)

Resultaat: 325 EUR

Zeven delen glaswerk. Bodemvondst. Iran. Perzië. 10 - 14 Century. Restauraties. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2047

Drie delen terracotta

Resultaat: 325 EUR

Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Met polychromie. Twee kommen + schaal. Restauraties. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2048

Drie delen terracotta

Resultaat: 325 EUR

Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Bestaande uit: Kom met polychromie, tekst en vrouwen figuren. Schenkkruik met oren. En een schaal met oor. Restauraties. Afmeting: 12 -16 cm....