Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
31 Resultaten
Kavel: 5501

Carder Steuben vaas

Resultaat: 700 EUR

Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....


Kavel: 5500

Antieke Copier cactuspot, 1930

Resultaat: 500 EUR

Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

Opaline bokaal

Resultaat: 275 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Zeldzame Copier Leerdam vaas

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Copier Leerdam gesatineerde glazen bolvaas. Ontwerp A.D. Copier. Art Deco. 1928 - 1930. Bovenrand chips, verder goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5530

Moderne glazen sculptuur, H 35 cm.

Resultaat: 200 EUR

Moderne glazen sculptuur. Cobra-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Twee delen oud/antiek glas

Resultaat: 120 EUR

Twee delen oud/antiek glas. Eén maal bokaal met gravering en drie oren. Eén maal Jugendstil-stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

Grote glazen vaas, H 45 cm.

Resultaat: 110 EUR

Grote rode glazen vaas met Millefiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Drie glazen kandelaren

Resultaat: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Vijf Murano schalen

Resultaat: 90 EUR

Vijf oude Italiaanse Murano schalen, deels iriserend met zilver + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Vijf Murano schalen

Resultaat: 90 EUR

Vijf oude Italiaanse Murano glazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; met zilver + goud iriserend effect. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Lot Jugendstil glas (3x)

Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Jugendstil glaswerk. (1) Knijpvaas, mogelijk Palme König. (2) Vaas met plated houder, Leviathan plate. (3) Dekseldoos met lapis lazuli emaille deksel + gravering. Afmeting: 10 - 24 c...


Kavel: 5532

Drie karaffen met stop

Resultaat: 70 EUR

Drie kleine kristallen karafjes, bolle modellen voorzien van ovaal slijpwerk. Allen voorzien van stop, 13-15-21cm. In goede staat


Kavel: 5549

Copier glazen schaal

Resultaat: 70 EUR

Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.


Kavel: 5533

Drie delen antiek glaswerk

Resultaat: 65 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Bestaande uit: Twee koektrommels met deksel + onderschotel. En een boerenjongens pot. Enkele chips. Afmeting: 24 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Moderne glazen schaal

Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen tafelschaal met goud/zilver verwerkt. Tweede helft 20e eeuw. Glas fusing. Afmeting: 12 x 49 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Moderne glazen sculptuur, Vrouwenhoofd

Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen sculptuur. Vrouwenhoofd. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5537

Twee glazen uilen

Resultaat: 60 EUR

Twee moderne glazen uilen in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5539

Glazen Murano-stijl haan

Resultaat: 60 EUR

Grote glazen Murano-stijl haan. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Twee delen antiek kristalglas

Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek kristalglas. Eén kaasstolp van waaierkristal. En één gemberpot. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Set glazen pompoenen

Resultaat: 50 EUR

Twee moderne glazen pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5535

Stel parfumflacons in kist

Resultaat: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5538

Grote Murano-stijl vis

Resultaat: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl vis. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 44 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

Set moderne cactus potten

Resultaat: 50 EUR

Twee moderne groen-glazen cactus potten. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5543

Moderne sculptuur, Paard

Resultaat: 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Paard. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.