Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Dagobertstoel (schaarstoel), 1880
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken schaarstoel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 100 x 68 x 60 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Resultaat: 170 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico. Circa 1880. Afmeting: 137 x 96 x 46 cm. In goede staat.

Eiken wandtafel in Franse stijl
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten Franse-stijl wandtafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 126 x 39 cm. In goede staat.

Antieke Engelse toiletspiegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 26 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.

Essenhouten commode
Resultaat: 90 EUR

Duitse, laat biedermeier, essenhout fineer commode. Circa 1840. Lichte fineerschades. Blad is nieuw gefineerd. Afmeting: 70 x 85 x 55 cm. In redelijke staat.

Spiegel in Haagse School lijst
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse goudkleurige veren Haagse School lijst met spiegel. Afmeting: H 73 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Eén-deurs kast met glas
Resultaat: 275 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.

Duitse linnenkast, 1860
Resultaat: 250 EUR

Duitse mahoniehouten linnenkast. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 54 cm. In goede staat.

Antieke wandspiegel, 1900
Resultaat: 45 EUR

Leuke antieke mahoniehouten wandspiegel met facet geslepen spiegelglas en praktisch opbergvak. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Resultaat: 275 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lade en snijwerk op de deuren. Circa 1920. Afmeting: 78 x 149 x 70 cm. In goede staat.

Scharenstoel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten scharenstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 100 x 67 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast, 1890
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 144 x 65 x 32 cm. In goede staat.

Twee armstoelen
Resultaat: 250 EUR

Twee barok-stijl armleunstoelen met mooie gave stoffering. Eerste heflt 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 x 63 cm. In goede staat.

Eiken commode
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Henri Deux buffetkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.

Duitse Grafschaft Bentheim kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse massief eikenhouten barok Grafschaft Bad Bentheim kast. Deels deelbaar. Louis Quinze. Met origineel slot. Afmeting: 204 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse wortelnoten vertico met dikke volle zuilen, toogpanelen, ranken en pilasters. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 116 x 106 x 52 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast, 1870
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas, marmeren blad, vergulde bronzen versiering, Vernis Martin stijl beschildering. Circa 1870. Afmeting: 157 x 68 x 35 cm. In goede staat.

Vitrine kast (Louis Philippe)
Resultaat: 325 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Steinway vleugel uit 1906
Resultaat: 11.000 EUR

Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...

Antieke tafel in barok-stijl
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In goede staat.