Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude kinderstoel 4084
Oude kinderstoel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4169
19e Eeuws Frans schrijfbureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4075
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Pronkkast met intarsia 4028
Pronkkast met intarsia

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Eiken nachtkast, 1800 4229
Eiken nachtkast, 1800

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mahoniehouten piedestal 4127
Mahoniehouten piedestal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse commode 4081
Engelse commode

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4062
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken barok commode 4054
Eiken barok commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theekastje 4118
Theekastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel 4109
Franse bijzettafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kleine Afrikaanse speeltafel 4070
Kleine Afrikaanse speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Biedermeier bijzettafel 4030
Biedermeier bijzettafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek apothekers ladenblok 4029
Antiek apothekers ladenblok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vitrinekast (wortelnoten) 4210
Vitrinekast (wortelnoten)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hollands theekastje 4149
Hollands theekastje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kamerscherm in rococo-stijl 4130
Kamerscherm in rococo-stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee wandvitrines 4100
Twee wandvitrines

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spiegel met gouden lijst 4087
Spiegel met gouden lijst

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lederen armleunstoel 4086
Lederen armleunstoel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollandse commode 4080
Hollandse commode

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Engelse dressboy 4237
2x Engelse dressboy

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek Frans secretaire, 1900 4167
Antiek Frans secretaire, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee armleunstoelen 4160
Twee armleunstoelen

Resultaat:

45 EUR