Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse salontafel 4201
Engelse salontafel
Startprijs 40 EUR
Antieke eiken theetafel, 1920 4159
Antieke eiken theetafel, 1920
Startprijs 50 EUR
Ronde tafel 4173
Ronde tafel
Startprijs 50 EUR
Notenhouten bankje met petit point stoffering 4140
Notenhouten bankje met petit point stoffering
Startprijs 60 EUR
Twee spiegels 4144
Twee spiegels
Startprijs 60 EUR
Armleunstoel 4151
Armleunstoel
Startprijs 60 EUR
Eiken tafel, 1880 4198
Eiken tafel, 1880
Startprijs 70 EUR
Ovaal tafeltje 4104
Ovaal tafeltje
Startprijs 80 EUR
Mahonie nachtkastje, 1870 4110
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 80 EUR
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank 4131
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank
Startprijs 80 EUR
Ovale spiegel, 77 x 88 cm. 4145
Ovale spiegel, 77 x 88 cm.
Startprijs 80 EUR
Grote wandkast 4156
Grote wandkast
Startprijs 80 EUR
Oorzetel 4061
Oorzetel
Startprijs 100 EUR
Eiken rolluikkastje 4079
Eiken rolluikkastje
Startprijs 100 EUR
Antieke naaitafel, 1880 4112
Antieke naaitafel, 1880
Startprijs 100 EUR
17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist 4129
17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist
Startprijs 100 EUR
Mahonie wandkast, 1880 4161
Mahonie wandkast, 1880
Startprijs 100 EUR
Kersen bijzettafel 4172
Kersen bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Antiek Hollands bordenrek 4204
Antiek Hollands bordenrek
Startprijs 100 EUR
Chinese hocker 4106
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Eiken commode,1880 4226
Eiken commode,1880
Startprijs 120 EUR
Eiken commode, 1860 4200
Eiken commode, 1860
Startprijs 140 EUR
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4121
18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 150 EUR
Etagere (boeken) kast 4137
Etagere (boeken) kast
Startprijs 150 EUR