Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Steinway vleugel uit 1906 4001
Antieke Steinway vleugel uit 1906

Resultaat:

11.000 EUR

Verkocht
Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760 4000
Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke beschilderde kast 4032
Antieke beschilderde kast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Biedermeier commode, 1820 4005
Biedermeier commode, 1820

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vitrinekast (wortelnoten) 4210
Vitrinekast (wortelnoten)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Wortelnoten linnen kabinet 4217
Wortelnoten linnen kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Wilhelmina wedstrijd biljart 4010
Wilhelmina wedstrijd biljart

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek reissecretaire 4013
Antiek reissecretaire

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Pronkkast met intarsia 4028
Pronkkast met intarsia

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Frans schrijfbureau 4004
Frans schrijfbureau

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek apothekers ladenblok 4029
Antiek apothekers ladenblok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee stoelen, Medea Italië 4025
Twee stoelen, Medea Italië

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4169
19e Eeuws Frans schrijfbureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Mahonie pronk vertico 4177
Mahonie pronk vertico

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Duitse miniatuur commode 4014
Duitse miniatuur commode

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse Grafschaft Bentheim kast 4043
Duitse Grafschaft Bentheim kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schwarzwalder rooktafel 4157
Schwarzwalder rooktafel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Hollandse beeldenkast 4035
Hollandse beeldenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse vitrinekast 4064
18e Eeuwse vitrinekast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahonie schrijfsecretaire 4182
Mahonie schrijfsecretaire

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Engels kabinet 4026
Engels kabinet

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse vitrinekast, 1870 4034
Franse vitrinekast, 1870

Resultaat:

350 EUR