Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Italiaanse bijzettafel 4117
Italiaanse bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theekastje 4118
Theekastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kamerscherm in rococo-stijl 4130
Kamerscherm in rococo-stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gestoken haardschem 4154
Gestoken haardschem

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse lectuurhouder, 1920 4205
Engelse lectuurhouder, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dressoir met marmer 4227
Dressoir met marmer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kleine Afrikaanse speeltafel 4070
Kleine Afrikaanse speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Scharenstoel, 1880 4073
Scharenstoel, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Spiegel in Haagse School lijst 4111
Spiegel in Haagse School lijst

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Essenhouten commode 4115
Essenhouten commode

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Dagobertstoel (schaarstoel), 1880 4158
Dagobertstoel (schaarstoel), 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken nachtkast, 1800 4229
Eiken nachtkast, 1800

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Theetafel met intarsia 4105
Theetafel met intarsia

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse penantkast 4119
Duitse penantkast

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hindelopen stoel + klaptafel 4125
Hindelopen stoel + klaptafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ronde uittrektafel, 1930 4168
Ronde uittrektafel, 1930

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4102
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Engelse toiletspiegel 4126
Antieke Engelse toiletspiegel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee vitrine-kastjes + spiegel 4162
Twee vitrine-kastjes + spiegel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Staande passpiegel 4101
Staande passpiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahoniehouten piedestal 4127
Mahoniehouten piedestal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee ovale spiegels 4141
Twee ovale spiegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke kapstok, 1900 4155
Antieke kapstok, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken stoel 4228
Eiken stoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie toiletspiegel 4085
Mahonie toiletspiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie bijzettafel 4136
Mahonie bijzettafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ronde eiken bijzettafel Ø 104 cm. 4175
Ronde eiken bijzettafel Ø 104 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kistje (deels beschilderd) 4235
Kistje (deels beschilderd)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken kapstok, 1900 4091
Eiken kapstok, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke wandspiegel, 1900 4092
Antieke wandspiegel, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee armleunstoelen 4160
Twee armleunstoelen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4233
Theetafel met lade

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollandse hangvitrine 4139
Hollandse hangvitrine

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mahonie scheepstafel met messing hoekstukken 4202
Mahonie scheepstafel met messing hoekstukken

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Engelse dressboy 4237
2x Engelse dressboy

Resultaat:

25 EUR