Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Italiaanse bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Italiaanse bijzettafel met figuur en natuurstenen blad. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 74 x 27 cm. In goede staat.

Theekastje
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 86 x 80 x 38 cm. In goede staat.

Kamerscherm in rococo-stijl
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws notenhouten kamerscherm in rococo-stijl. Met hand beschilderd linnen doek. Afmeting: 104 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Gestoken haardschem
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken haardscherm met ranken/putti/fratzen decor. Neo renaissance. Afmeting: 113 x 58 x 30 cm. In goede staat.

Engelse lectuurhouder, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels, gesigneerd horix. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Dressoir met marmer
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.

Kleine Afrikaanse speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Scharenstoel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten scharenstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 100 x 67 x 53 cm. In goede staat.

Spiegel in Haagse School lijst
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse goudkleurige veren Haagse School lijst met spiegel. Afmeting: H 73 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Essenhouten commode
Resultaat: 90 EUR

Duitse, laat biedermeier, essenhout fineer commode. Circa 1840. Lichte fineerschades. Blad is nieuw gefineerd. Afmeting: 70 x 85 x 55 cm. In redelijke staat.

Dagobertstoel (schaarstoel), 1880
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken schaarstoel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 100 x 68 x 60 cm. In goede staat.

Eiken nachtkast, 1800
Resultaat: 90 EUR

Hollandse eikenhouten nachtkast met lade en klep. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 86 x 46 x 32 cm. In goede staat.

Theetafel met intarsia
Resultaat: 80 EUR

Theetafel met intarsia en messing. Diverse houtsoorten. Met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Duitse penantkast
Resultaat: 80 EUR

Duitse wortelnoten penantkast met laden + deur. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 81 x 54 x 36 cm. In goede staat.

Hindelopen stoel + klaptafel
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.

Ronde uittrektafel, 1930
Resultaat: 80 EUR

Ronde iepenhouten uittrektafel met spits toelopende poten. Circa 1930. Afmeting: H 77 x Ø 110 cm uitgetrokken 150 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 83 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse toiletspiegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 26 cm. In goede staat.

Twee vitrine-kastjes + spiegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen glas + twee vitrinekastjes met bol glas. Circa 1920. Afmeting: 75 x 130 x 30 cm. In goede staat.

Staande passpiegel
Resultaat: 60 EUR

Staande messing passpiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 x B 74 x D 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten piedestal
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

Twee ovale spiegels
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke ovale spiegels. Goudkleurig. Circa 1900-1960. Afmeting: 48 - 54 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.

Eiken stoel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.

Mahonie toiletspiegel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Duitse Biedermeier toiletspiegel met lades en dik fineer. Lichte fineerschade. Afmeting: 78 x 52 x 26 cm. In redelijke staat.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.

Ronde eiken bijzettafel Ø 104 cm.
Resultaat: 50 EUR

Ronde bijzettafel van eikenhout. Met gedraaide bolpoten. Afmeting: H 58 x Ø 104 cm. In goede staat.

Kistje (deels beschilderd)
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekenkist met origineel slot en floraal decor. Deksel heeft nieuwe omlijsting. Afmeting: 47 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kapstok, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.

Antieke wandspiegel, 1900
Resultaat: 45 EUR

Leuke antieke mahoniehouten wandspiegel met facet geslepen spiegelglas en praktisch opbergvak. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.

Twee armleunstoelen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Blad behoeft nieuwe laklaag. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 35 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 17 cm. In goede staat.

Mahonie scheepstafel met messing hoekstukken
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.

2x Engelse dressboy
Resultaat: 25 EUR

Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.