Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 2.000 EUR
Gelderse kussenkast
Startprijs 500 EUR
Tafeltje met moor
Startprijs 375 EUR
Duitse broodspinde
Startprijs 250 EUR
Spiegel met console
Startprijs 300 EUR
Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuwse kast
Startprijs 300 EUR
Empire halspiegel
Startprijs 200 EUR
Oorzetel
Startprijs 100 EUR
Kersen nachtkastje
Startprijs 190 EUR
Eiken secretaire
Startprijs 600 EUR
Eiken rolluikkastje
Startprijs 100 EUR