Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes antieke kop + schotels, 1900
Startprijs 60 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf creamware vazen
Startprijs 60 EUR

Vijf keramieken creamware vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit; vier Wedgewood vazen + één Lenox U.S.A. vaas. Afmeting: H 17 - 28 cm. In goede staat.

Lot Makkumer aardewerk (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Chinees Shiwan Ware figuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Shiwan Ware figuur. Geisha met bloemen op rotsblok. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke drie-delige majolica vazen set
Startprijs 60 EUR

Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.

Vaas + kandelaar Makkum, Jan van der Vaart
Startprijs 70 EUR

Twee delen Makkum, Jan van der Vaart. Getordeerd aardewerk. Mulitple. 70-er Jaren. Witte vaas, chip. Kaarskandelaar, goed. Afmeting: 9,5 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Bonn wandschotel Ø 24 cm.
Startprijs 70 EUR

Duitse Royal Bonn keramieken wandschotel met Art Deco decor. In de stijl van Colenbrander. Circa 1915. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Startprijs 70 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Delftse polychrome Fayence schotel met bloemvaas decor. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Duitse Dresden bonboniere
Startprijs 70 EUR

Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Antiek tien-delig Majolica gebakstel
Startprijs 80 EUR

Antiek tien-delig Majolica gebakstel. In bladeren-vorm. Circa 1910. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

Lot Rosenthal porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Duitse Rosenthal porseleinen schalen. Circa 1920. Bavaria. Model Ph. Rosenthal. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Eén kleinere schaal chip bodemrand. Afmeting: 24 - 39 cm. In redelijk/...

Twee porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...

Paar Art Deco boekensteunen
Startprijs 80 EUR

Twee keramieken Art Deco boekensteunen met pierrot. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Lot Kaiser porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

Drie delen antiek plateel
Startprijs 80 EUR

Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein, 1900
Startprijs 80 EUR

Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke keukenset , 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Acht oude/antieke theekannen
Startprijs 80 EUR

Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Twee Rosenthal vazen
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen Rosenthal vazen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Studio Line Johan van Loon. 1x Studio Line Wiinblad. Afmeting: H 18 - 22 cm. In goede staat.

Groot lot Meissen (9x)
Startprijs 80 EUR

Negen delen Dutis Meissen porselein. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; roomkan, suikerpot (chip), kom (chip), vijf borden (één bord chip). Afmeting: 12 - 28 cm. In redelijk/goede staat.