Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude dekseldoosjes
Resultaat: 80 EUR

Lot diverse oude dekseldoosjes. Onder meer; Limoges, cloisonné et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.

Antiek Villeroy & Boch kaststel
Resultaat: 80 EUR

Antiek drie-delig Villeroy & Boch kaststel. Floraal/landschap decor. Circa 1900. Deksel gelijmd. Afmeting: H 23 - 36 cm. In redelijke staat.

Franse porseleinen parfumfles
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen parfumfles met afbeelding van bloemenmeisje. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Vijf delen Herend
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen Herend porselein. Divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak + vier potten. Floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijke/goede staat.

2 Delftse schotels Ø 23,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Delftse boterpot
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (3x)
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.

Twee delen Meissen porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit; Kratervaas, goud/floraal, chip voet. En een asbak met groene draak, goed. Afmeting: 12,2 - 13,4 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuren (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie porseleinen Bing en Gröhndahl vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Drie Hummel wijwater wandbakjes, 1960
Resultaat: 70 EUR

Drie Hummel keramieken wijwater wandbakjes. W. Germany. Circa 1960. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Art Deco ontbijt-servies
Resultaat: 70 EUR

30-er / 40-er Jaren Art Deco ontbijt-servies. In de kleurstelling wit/bruin/oker. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, botervloot, 8 ontbijtborden, 20 kopjes, 23 schotels en 4 schalen. Minimale be...

Twee Delftse knobbelvazen, H 32 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Delftse knobbelvazen met figuren in tuin decor. Chinoiserie. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vier Russische kop/schotels
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke Russische Art Deco porseleinen kop en schotels met guirlandes/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1915. Afmeting: 9 x Ø 12 cm. In goede staat.

Paar antieke Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire honden met goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie antieke Makkumer borden, 1900
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Makkumer borden. Tichelaar. Met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - Ø 31 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 70 EUR

Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...

Lot Hummel borden etc.
Resultaat: 70 EUR

Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Zes-delig Frans thee-servies
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Grote Delftse kom Ø 27 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.

Acht Chinese kop en schotels, 1900
Resultaat: 60 EUR

Lot van acht Chinees porseleinen kop + schotels met geisha decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Twee schotels gelijmd, één haarscheur. Afmeting: ............. In redelijk/goede staat.

Chinese vissenkom Ø 40 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke platelen rookset
Resultaat: 60 EUR

Drie-delige antieke plateel Arnhem rookset. Circa 1915. Tablet + twee tabakspotten. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster (10x)
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Onder andere: Meissen, KPM et cetera. Tien delen. Drie delen haarlijn of chip. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen Delfts-blauw aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen Delfts-blauw aardewerk. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Meissen plaquette
Resultaat: 60 EUR

Duitse Meissen porseleinen plaquette. Tweede helft 20e eeuw. Johann Gregorius Höroldts 1726. Afmeting: H 18,3 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke Duitse steengoed vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Delfts bord Ø 22 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord met chinoiserie decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Duits K.P.M. porselein
Resultaat: 50 EUR

Tien delen Duits K.P.M. porselein. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee handbeschilderde schalen met goudrand. Eén diepe witte schaal + zeven witte ontbijtborden. Afmeting: Ø 18,5 - 24 ...

Majolica-stijl tegel in lijst
Resultaat: 50 EUR

Grote majolica Jugendstil-stijl tegel in gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

Chinees kaststel
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen kaststel met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas beschadigd, twee goed. Afmeting: H 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco rookverdrijver, 1910
Resultaat: 50 EUR

Art Deco porseleinen rookverdrijver. Pierrot met vrouw. Electrisch mist. Ongemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Herend porselein. Schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Grote porseleinen langwerpige dekseldoos met tropisch decor en bronzen neushoorn. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Heerend schaal
Resultaat: 50 EUR

Antieke Herend keramieken dekselschaal met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 21 x 33 x 21 cm. In goede staat.

Drie bloempotten (plateel)
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Hollandse platelen aardewerken bloempotten met floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 14 - Ø 26 cm. In goede staat.

Drie antieke tulp tegels (mangaan)
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke mangaan tulp tegels. Holland. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.

Twee Duitse vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Duitse porseleinen vazen. 1x Witte Meissen vaas. 1x Heubach dekselvaas. Floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 40 cm. In goede staat.

2x Goebel figuren, Officier + kin
Resultaat: 40 EUR

Twee Goebel figuren. Duitsland. (1) Officier 'd infanterie 1812, (1938). (2) Kind met grote laarzen, 1935. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Twee antieke porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Duitsland? Circa 1900 - 1930. (1) Reiger, nr. 386. (2) Deksel met putti + rozen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Sevres dekseldoos, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek porseleinen Sevres dekseldoos. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.

5 Delftse borden Ø 22 -23 cm.
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Delfts aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Delfts fayence aardewerk. Bestaande uit; Schenkkan, gemerkt De Klauw. Twee borden, gemerkt A.P.K., 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Majolica borden Ø 29 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Vier delen empire serviesgoed
Resultaat: 40 EUR

Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....

Vijf oude porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Twee Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen tablet
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.

Vier antieke fayence vazen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.