Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm. 6010
Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Lot tegels (36 st.) 6071
Lot tegels (36 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.) 6123
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (30 st.) 6070
Lot antieke tegels (30 st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel 6044
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st.), Bloempot 6064
Lot tegels (25 st.), Bloempot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (26 st.) 6062
Lot antieke tegels (26 st.)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm. 6146
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm.

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje 6108
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delftse theebus 6142
Delftse theebus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau 6168
6-Pas tegeltableau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (16x) 6156
Lot antieke tegels (16x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm. 6217
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Hollands 6-pas tegeltableau 6107
Hollands 6-pas tegeltableau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Delftse vazen, H 43 cm. 6220
Twee Delftse vazen, H 43 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee antieke majolica piedestallen 6049
Twee antieke majolica piedestallen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st,) 6069
Lot tegels (25 st,)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st.), Bloempot (mangaan) 6063
Lot tegels (25 st.), Bloempot (mangaan)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Duits porseleinen figuur 6099
Duits porseleinen figuur

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Hutschenreuther lamp 6025
Antieke Hutschenreuther lamp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!) 6034
Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chris v.d. Hoeff, Keramieken vaas 6121
Chris v.d. Hoeff, Keramieken vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Delftse knobbelvaas, H 53 cm. 6161
Delftse knobbelvaas, H 53 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm. 6002
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.

Resultaat:

275 EUR