Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
33 Resultaten
Kavel: 2700

Antiek vuursteenpistool

Resultaat: 600 EUR

Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Antieke pistool

Resultaat: 150 EUR

Antiek pistool met octagonale loop, gravering + messing kogelhouder in kolf. Spanner kapot. Afmeting: L 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2702

Revolver

Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.


Kavel: 2703

Oude brandweerhelm

Startprijs 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Twee antieke Oosterse geweren

Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2705

Twee antieke Oosterse geweren

Startprijs 160 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 140 - 155 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2706

Twee antieke geweren

Startprijs 160 EUR

Twee antieke geweren met defecten. Eén haan mist + breuken in hout. Afmeting: L 110 - 117 cm. In matige staat.


Kavel: 2707

Antieke Turkse karabijn

Resultaat: 120 EUR

Antieke Turkse karabijn. Ankara, nr. 26471. W.O. I. Onschadelijk. Afmeting: L 125 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2708

Vuursteen geweer

Resultaat: 160 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Antieke karabijn WO I

Resultaat: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antieke dolk + schede

Resultaat: 60 EUR

Antieke bajonet-vormige dolk met messing en houten greep + lederen schede. Ongemerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Groot gietijzeren kanon

Startprijs 350 EUR

Groot gietijzeren kanon. Naar oud voorbeeld scheepskanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 78 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Decoratief kanon

Startprijs 200 EUR

Decoratief metalen/bronzen kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 37 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Antiek vuursteen pistool

Startprijs 150 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen pistool met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 59 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2714

Gietijzeren miniatuur kanon

Resultaat: 110 EUR

Oud gietijzeren miniatuur boord-kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Oosterse kromdolk

Resultaat: 130 EUR

Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Perzische kruithoorn

Resultaat: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Twee antieke pistolen

Resultaat: 225 EUR

Twee antieke pistolen met gravering. Eén gemerkt ELG, één trekker mist. Afmeting: L 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2718

Twee antieke pistolen

Resultaat: 200 EUR

Koppel antieke pistolen met octagonale loop en mahonie kolf. Afmeting: L 17,3 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Colt revolver

Resultaat: 900 EUR

19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

Dubbelloops pistool

Startprijs 400 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer

Resultaat: 900 EUR

Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Oude brandweerhelm

Startprijs 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Oude brandweerhelm

Startprijs 110 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2724

Oude brandweerhelm

Startprijs 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2725

Antieke Belgische of Franse helm

Startprijs 160 EUR

Antieke Belgische of Franse brandweerhelm met binnenhelm. Soldat de la grande guerre. 1914 - 1918. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

Twee Amerikaanse legerhelmen

Startprijs 70 EUR

Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2727

Oude brandweerhelm

Startprijs 110 EUR

Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2728

Belgisch percussie voorlader

Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.


Kavel: 2729

Belgisch percussie voorlader

Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.


Kavel: 2730

Penvuur jachtgeweer

Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2731

Antieke gotische bijl

Resultaat: 800 EUR

Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2732

3x Indonesische kris

Resultaat: 300 EUR

Drie oude Indonesische krissen met figuren decor in handvaten. Afmeting: L 46 - 48 cm. In goede staat.