Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek vuursteenpistool 2700
Antiek vuursteenpistool

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke pistool 2701
Antieke pistool

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Revolver 2702
Revolver

Resultaat:

110 EUR

Oude brandweerhelm 2703
Oude brandweerhelm
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee antieke Oosterse geweren 2704
Twee antieke Oosterse geweren

Resultaat:

180 EUR

Twee antieke Oosterse geweren 2705
Twee antieke Oosterse geweren
Startprijs 160 EUR
Twee antieke geweren 2706
Twee antieke geweren
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Antieke Turkse karabijn 2707
Antieke Turkse karabijn

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vuursteen geweer 2708
Vuursteen geweer

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke dolk + schede 2710
Antieke dolk + schede

Resultaat:

60 EUR

Groot gietijzeren kanon 2711
Groot gietijzeren kanon
Startprijs 350 EUR
Decoratief kanon 2712
Decoratief kanon
Startprijs 200 EUR
Antiek vuursteen pistool 2713
Antiek vuursteen pistool
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gietijzeren miniatuur kanon 2714
Gietijzeren miniatuur kanon

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oosterse kromdolk 2715
Oosterse kromdolk

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke pistolen 2717
Twee antieke pistolen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee antieke pistolen 2718
Twee antieke pistolen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Colt revolver 2719
Colt revolver

Resultaat:

900 EUR

Dubbelloops pistool 2720
Dubbelloops pistool
Startprijs 400 EUR
Verkocht
18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer 2721
18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer

Resultaat:

900 EUR

Oude brandweerhelm 2722
Oude brandweerhelm
Startprijs 120 EUR
Oude brandweerhelm 2723
Oude brandweerhelm
Startprijs 110 EUR