Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x dekselpot met floraal decor. 1x kopje met geisha/tekst decor, Familie Rose, 1x zalfpot, Familie Rose. Eén minimale chip. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met waterlelie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Melkkan, handvat gerestaureerd. (2) Trekpot, deksel niet origineel, handvat gelijmd. Afmeting: 11 - 13 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Theepot + vijf schotels, circa 1900, goed. En één kom met peterselie decor, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In matig/goede staat.

Drie antieke Japanse borden
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Japanse borden. 18e Eeuw. Twee met draken decor, goed. Eén met tuin decor, gelijmd. Afmeting: Ø 15,8 - Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Chips + haarlijn. Afmeting: H 5,3 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.

Japanse cloisonné lampenvoet, H 35 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse cloisonné lampenvoet met draken/feniks decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...

Vier Chinese Imari koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kopjes. Floraal/goud decor. Minimale chips + haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein (11x)
Resultaat: 80 EUR

Elf delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Onder andere; Kastkommen, borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Japanse Imari borden Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse boeren Imari porseleinen borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Japans porselein
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Satsuma/Kutani porselein met goud/figuren decor. Twee met bronzen monturen. Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden + één schotel. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Japanse gietijzeren trekpotten. Afmeting: Ø 9 - Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee chocolade koppen, schotel en bord. Circa 1800. Floraal/goud decor. Beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In matige staat.

Chinese schotel krab/baars Ø 27,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met krab en baars decor. Beschadigd. Afmeting: 5 x Ø 27,5 cm. In matige staat.

Zeven delen Japans Kutani
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen 19e eeuwse Japans Kutani porselein. Vazen met bodemmerk. Twee vazen beschadigd. Afmeting: H 10 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Kutani borden Ø 30,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Japanse Kutani porseleinen schotels met geisha in tuin decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten Ø 19 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese censer
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese bronzen censer met figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,6 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.

Twee Kang Xi borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden, waarvan één met bodemmerk. Beide hebben haarlijn. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. (1) Wanli kom van kraakporselein. (2) 17e - 18e Eeuwse Kang Xi kom, gelijmd/beschadigd. (3) Cheng Lung papbord, gelijmd. Afmeting: 14 - Ø 16,5 cm. In rede...

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.

2 Chinese schotels
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese penselen/dekseldoos
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos voor penselen. Deksel gelijmd. Afmeting: 7 x 19,5 x 10 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees jade snijstuk
Resultaat: 70 EUR

Chinees jade snijstuk in de vorm van een paard. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 37,2 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...

Twee Chinese miniatuurvazen
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen antieke miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Japanse Houtsnede
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal Queng Lung theebus met zilveren dop, voet beschadigd. En een Chinees bord met tuin decor. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porseleinen kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Imari + Familie Rose. Eén chip. Eén haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 10 - 13 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in landschap. Eén haarscheur. Deksel chip. Eén vaas goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein (5x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse Familie Rose schotels. Drie 18e eeuwse kopjes, één chip, twee haarscheur. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot, H 35 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek Chinees lakwerk wandpaneel. Met figuren in tuin decor. Afmeting: H 46 x B 63 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon schaal met floraal decor en verso, lotusbloemvorm. Flambé vierkante kom met karaktertekens + bodemmerk. En een Familie Rose pot met chicken/figuren...

Twee Japanse sierschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit; Knobbelvaas + bodemmerk. En twee schenkkannen met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Tafellamp gemaakt van Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Noir tafellamp met paradijsvogel/floraal decor. Circa 1940 - 1950. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Vijf antieke Japanse vazen
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese keramieken diepe schotel met floraal decor. Randschade + haarlijn. Afmeting 6 x Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Japanse vaas op console
Resultaat: 60 EUR

Grote Japanse cloisonné vaas met floraal decor op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese rolschilderijen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen op papier. Landschap met figuur + signatuur. En bloemen + signatuur. Afmeting: circa L 130 - 140 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose plaquette in lijst Ø 24 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette in houten lijst. Floraal/vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Lot divers, Japan (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 46 cm.
Resultaat: 60 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.

Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900
Resultaat: 50 EUR

Lot Japans of Chinees porseleinen eierschaal kop en schotels. Bestaande uit: Vijf kopjes, drie schotels en twee deksels. Circa 1900. Met floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm...

Twee Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur cilindervazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese kopjes (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf Chinees porseleinen capucijne kopjes met vis decor. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes chip. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.

4x Familie Rose koppen
Resultaat: 50 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor + bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Vijf delen China, divers
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese melkkan
Resultaat: 45 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Twee delen antiek Aziatica
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek Aziatica. (1) Japanse Meiji dekselpot. (2) Lot bewerkt been. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee grote Familie Rose dekseldozen met bodemmerk en kostbaarheden decor. En één Kantonese kom met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goed...

Chinese trekpot
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees antiek porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Chinese plaquette met been
Resultaat: 30 EUR

Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.