Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese penselenbeker 7299
Chinese penselenbeker

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7369
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm. 7004
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Ming boeddha, H 27 cm. 7048
Antieke Chinese Ming boeddha, H 27 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 42 cm. 7017
Chinese diepe schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm. 7625
Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm. 7005
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 33 cm. 7352
Chinese maanvaas, H 33 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 41 cm. 7516
Chinese pijpvaas, H 41 cm.

Resultaat:

1.340 EUR

Verkocht
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm. 7826
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese bronzen vaas, H 38 cm. 7107
Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos Ø 12 cm. 7090
Chinese dekseldoos Ø 12 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet 7398
Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm. 7755
Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese Kang Xi vaas 7014
Grote Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom 7081
Chinese Kang Xi kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Familie Rose maanvaas, H 16 cm. 7133
Familie Rose maanvaas, H 16 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Familie Rose kommen Ø 20 cm. 7537
Twee 18e eeuwse Familie Rose kommen Ø 20 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Chinese wierookbrander 7084
Zeldzame 18e eeuwse Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 15 cm. 7119
Chinese drakenschotel Ø 15 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm. 7145
Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16 cm. 7620
Chinese kom Ø 16 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas + console, H 34,5 cm. 7266
Chinese vaas + console, H 34,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vijf-delig Chinees kaststel 7321
Vijf-delig Chinees kaststel

Resultaat:

900 EUR