Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese penselenbeker
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Ming boeddha, H 27 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 42 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat

Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 41 cm.
Resultaat: 1.340 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met fabelfiguren decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 38 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 12 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kang Xi vaas
Resultaat: 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang Xi kom
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.

Familie Rose maanvaas, H 16 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Familie Rose kommen Ø 20 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren in tuin decor. Cheng Lung. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Zeldzame 18e eeuwse Chinese wierookbrander
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...

Chinese drakenschotel Ø 15 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen draken schotel met reliëf en goud decor. Met bodemmerk. Republiek. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Twee vazen beschadigd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 16 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas + console, H 34,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Resultaat: 900 EUR

Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinese rijstpot Ø 18,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rijstpot met floraal decor + karakter tekens. Afmeting: H 17,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Twee Kantonese vazen, H 45,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig Japans Imari kaststel
Resultaat: 800 EUR

Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 22,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees roodglazuur bord Ø 19 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met reliëf floraal/draak decor. Blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 31,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met rondom berglandschap decor. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 31,5 cm. In goede staat.

Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese cup
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,7 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + vleermuis en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.

Chinese flambé vaas, H 30 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.

Tao Lengyue, Chinees rol schilderij
Resultaat: 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd Tao Lengyue. Boeddha in lotushouding. Inkt op papier. Afmeting: H 67 x B 39 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met rood glazuur. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Bronzen cloisonné vaas
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke Japanse bronzen vaas met cloisonné fabelfiguren. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte draken/pelgrim vaas met goudrand en bodemmerk. Afmeting: 34,5 x 23 x 11 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselen pot, H 22 cm
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselen pot met fabeldieren in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas/drakenvaas. Met salamander oren en bodemmerk. Afmeting:42 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Groot Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese penselen vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars/blauw glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte brush pot Ø 21,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte brush/penselen pot. Met rondom figuren/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/insecten decor. Bovenrand voorzien van vergulde bronzen kraag. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15,4 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinese groene porseleinen vaas met bamboe/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing trekpot
Resultaat: 500 EUR

Chinese Yixing trekpot met Kang Xi bodemmerk en kikkers. Afmeting: 17 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Staande Chinese lamp, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vier Chinese pattipannen
Resultaat: 450 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrim vaas met marmer glazuur en opschrift. Signatuur + bodemmerk. Afmeting: 28 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met rood glazuur en diverse gekleurde reliëf draken. Afmeting: H 58 x Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen reliëf draken kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekseldoos
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas op sokkel, H 17,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 24,6 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Familie Rose kom
Resultaat: 450 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas, H 16 cm.
Resultaat: 425 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 425 EUR

Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese schaduwboxen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 11,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot met coulissen/landschap/figuren/kostbaarheden decor. Foo-hond op deksel. Met blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met oren, dieren/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 12,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met ossen/karakter tekens en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.