Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Landkaart, Gelderland + Zutphen 1211
Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 25 EUR
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade 1314
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 30 EUR
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem 1339
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 30 EUR
B. Jorin, Seringen 1368
B. Jorin, Seringen
Startprijs 30 EUR
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat 1376
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 40 EUR
B. Elshout, Kippen in stal 1380
B. Elshout, Kippen in stal
Startprijs 40 EUR
A. Lanz, Abstract moderne compositie 1244
A. Lanz, Abstract moderne compositie
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Touching paradise 1246
Onduidelijk gesigneerd, Touching paradise
Startprijs 50 EUR
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis 1275
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Startprijs 50 EUR
A. Kuypers. Landschap met boerderij 1296
A. Kuypers. Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk 1304
Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startprijs 50 EUR
Wouter K.?, Verso Biesbosch 1316
Wouter K.?, Verso Biesbosch
Startprijs 50 EUR
Marijke Boomsma, Naakte vrouwen 1317
Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 50 EUR
R. Bertrand?, Rotterdam plan C 1351
R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startprijs 50 EUR
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap 1352
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Tulpen 1375
Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 50 EUR
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies 1137
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies
Startprijs 60 EUR
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp 1149
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR
Wallaert, Bosgezicht 1188
Wallaert, Bosgezicht
Startprijs 60 EUR
Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen 1221
Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen
Startprijs 60 EUR
F. Mengers, Boeren interieur 1226
F. Mengers, Boeren interieur
Startprijs 60 EUR
Twee Russische ikonen 1250
Twee Russische ikonen
Startprijs 60 EUR
Wijbrands, Hanvengezicht Enkhuizen 1255
Wijbrands, Hanvengezicht Enkhuizen
Startprijs 60 EUR
E.Laurent, Boeren iInterieur 1257
E.Laurent, Boeren iInterieur
Startprijs 60 EUR