Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie antieke gravures, Divers
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Hollandse gravures. (1) Koppel-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1640. (2) Kamp-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1646. (3) 19e Eeuwse gravure Amersfoort van den App...

Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente
Resultaat: 50 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972. Vakwerkhuis in Twente genaamd Havezate Everlo te Volte/Ootmarsum. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.

A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's
Resultaat: 50 EUR

Map met twaalf A. Egter van Wissekerke lithografieën. 1872 - 1969. Stillevens + portret Chris Lebeau. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

17e Eeuwse landkaart, Zutphania
Resultaat: 45 EUR

17e Eeuwse handingekleurde landkaart 'Zutphania' door Nicolaas Visscher. Rand vochtvlekken + scheurtje in vouw. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Boer met paardenkar
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Drie figuren
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Drie figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.

B. Toscani, Abstracte collage
Resultaat: 40 EUR

Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria
Resultaat: 35 EUR

Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

3x Divers
Resultaat: 35 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Isaak Tirion, Gravure stad Goes
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.

George Seveau, Kerk in Parijs
Resultaat: 30 EUR

George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.

Dames portret, Mata Hari
Resultaat: 30 EUR

Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.

Cornelis Kloos, Hollands landschap
Resultaat: 25 EUR

Cornelis Kloos. 1895 - 1976. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.