Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1013
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant 1017
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Jan Altink, havengezicht met boten 1025
Jan Altink, havengezicht met boten

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht 1000
H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Albertus Verhoesen, Hollands landschap 1407
Albertus Verhoesen, Hollands landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1089
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
W. de Zwart, Landschap 1411
W. de Zwart, Landschap

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Blok van de Velden, Wilde bloemen 1006
Blok van de Velden, Wilde bloemen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
J. Mankes, zilver wiandotte 1103
J. Mankes, zilver wiandotte

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark 1169
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Russisch drie-luik ikoon 1035
Russisch drie-luik ikoon

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
9x Lithografie, Serie Che Guevara 1189
9x Lithografie, Serie Che Guevara

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1269
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Herman Bogman, Stadsgezicht 1394
Herman Bogman, Stadsgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij 1002
A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Henry Schouten, Landschap met koeien 1223
Henry Schouten, Landschap met koeien

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Evert Moll, Bloemstilleven 1237
Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in taveerne 1008
Ongesigneerd, Figuren in taveerne

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam 1001
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
A. de la Riviere, Rotterdams markt 1021
A. de la Riviere, Rotterdams markt

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
S. Wijnhoven, Winters riviergezicht 1282
S. Wijnhoven, Winters riviergezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht 1396
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht 1012
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens 1016
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat:

500 EUR