Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Mankes, Melkende boerin 1220
Jan Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jomboir, Stilleven 1259
Jomboir, Stilleven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Rie Bouters, Ikoon voorstelling 1350
Rie Bouters, Ikoon voorstelling

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1093
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Stadsgezicht Amersfoort 1127
Jan van Vucht Tijssen, Stadsgezicht Amersfoort

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
F. Guardi, Venetiaans stadsgezicht 1140
F. Guardi, Venetiaans stadsgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1172
Antieke landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1173
Antieke landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Frans Mars, Stilleven met makrelen 1202
Frans Mars, Stilleven met makrelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands strandgezicht 1241
Ongesigneerd, Hollands strandgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten 1260
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzame gravure 1265
Zeldzame gravure

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Johan Pietersen, Riviergezicht 1355
Johan Pietersen, Riviergezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten 1360
Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bannenberg, Schaapsherder met schapen 1374
Bannenberg, Schaapsherder met schapen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën 1379
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Portret Jezus Christus 1104
Portret Jezus Christus

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Monogram J.N. Ruiters in landschap 1131
Monogram J.N. Ruiters in landschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
T.H. Wouterse, Gezicht op Dordrecht 1310
T.H. Wouterse, Gezicht op Dordrecht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
L. Scheen, Hollands wintergezicht 1358
L. Scheen, Hollands wintergezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1397
Lucebert, Voorstelling met zes figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1398
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wouter van Smorenburg, Platbodem 1056
Wouter van Smorenburg, Platbodem

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien 1064
C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel 1158
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Landkaart van Overijssel 1170
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
R. Lorenz, Poldergezicht bij avond 1245
R. Lorenz, Poldergezicht bij avond

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lieuwe Gerstmijer, Gezicht op Kampen 1301
Lieuwe Gerstmijer, Gezicht op Kampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam 1319
Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien 1401
Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand 1099
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
M. Krabbe, Zomers landschap 1133
M. Krabbe, Zomers landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug 1152
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen 1156
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer 1200
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1372
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis 1400
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rest signatuur, Meisje met bloemen 1023
Rest signatuur, Meisje met bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom 1065
C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop 1076
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantische voorstelling 1114
Ongesigneerd, Romantische voorstelling

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer 1157
C. Cornelisz, Stilleven met roemer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien 1193
J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Frans Mars, Poldergezicht met molen 1203
Frans Mars, Poldergezicht met molen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duitse School, Landschap met kasteel en visser 1300
Duitse School, Landschap met kasteel en visser

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Handingekleurde gravure 1303
Handingekleurde gravure

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met schapen 1325
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met schapen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jopie Huisman, Stilleven poppen 1333
Jopie Huisman, Stilleven poppen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens 1356
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x J.A. Smit, Tulpen 1366
2x J.A. Smit, Tulpen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Tabak + tabakspijp 1066
C. Cornelisz, Tabak + tabakspijp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen 1128
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen 1129
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Miniatuur schilderij 1165
Miniatuur schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Hiersch, Havengezicht Maassluis 1175
H. Hiersch, Havengezicht Maassluis

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Miniatuur portret 1224
Miniatuur portret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek miniatuur portret 1227
Antiek miniatuur portret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning 1251
2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dorpsgezicht 1284
Ongesigneerd, Dorpsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Otto. D. Dorf, Schrijvende man 1287
A. Otto. D. Dorf, Schrijvende man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Caveto, Abstract 1288
Caveto, Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. de Jager, Abstract 1289
H. de Jager, Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1306
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf miniatuur portretten 1307
Vijf miniatuur portretten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Lezende dame 1328
Ton Anconé, Lezende dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Biggen in het gras 1331
Ongesigneerd, Biggen in het gras

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram J.R. Riviergezicht op de Vecht 1334
Monogram J.R. Riviergezicht op de Vecht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
S. Jonker, Haan met kip 1347
S. Jonker, Haan met kip

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A.D. Pieters, Modern kunstwerk 1196
A.D. Pieters, Modern kunstwerk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ana Bocak, Wintergezicht met Heilig kruis 1198
Ana Bocak, Wintergezicht met Heilig kruis

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
17e Eeuwse landkaart, Germania 1277
17e Eeuwse landkaart, Germania

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse gravures 1337
4x 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Borduurwerk in lijst, ca. 1858 1412
Borduurwerk in lijst, ca. 1858

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A.R. Mauve, Bosgezicht 1181
A.R. Mauve, Bosgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw 1291
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H.J. van de Poel, Stilleven met appels 1305
H.J. van de Poel, Stilleven met appels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Boerin legt was uit bij bloesemboom 1312
Onduid. gesig., Boerin legt was uit bij bloesemboom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht 1364
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Clement Boyer, Mediterraanse haven 1150
Clement Boyer, Mediterraanse haven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam 1335
J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man stopt pijp 1353
Ongesigneerd, Man stopt pijp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eola Sutherland, Wintergezicht 1403
Eola Sutherland, Wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollandse haven 1163
Ongesigneerd, Hollandse haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot 1186
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Hollandse gravures 1268
Twee Hollandse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Biddende kinderen 1279
Ongesigneerd, Biddende kinderen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Rhee, Stilleven 1324
H. Rhee, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret 1336
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jan Kagie, Duingezicht Texel 1391
Jan Kagie, Duingezicht Texel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Piet de Haan, Figuren op perron 1177
Piet de Haan, Figuren op perron

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer 1213
Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Corneille, Unique 1239
Corneille, Unique

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P.W. Millenaar, Stilleven 1258
P.W. Millenaar, Stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven 1320
Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. Rosier, Stilleven 1326
P. Rosier, Stilleven

Resultaat:

50 EUR