50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Drie antieke gravures, Divers 1327
Drie antieke gravures, Divers

50 EUR

Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente 1338
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente

50 EUR

A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's 1367
A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's

50 EUR

Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1371
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

50 EUR

17e Eeuwse landkaart, Zutphania 1276
17e Eeuwse landkaart, Zutphania

45 EUR

Ongesigneerd, Boer met paardenkar 1292
Ongesigneerd, Boer met paardenkar

40 EUR

Ongesigneerd, Drie figuren 1293
Ongesigneerd, Drie figuren

40 EUR

B. Toscani, Abstracte collage 1377
B. Toscani, Abstracte collage

40 EUR

Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria 1192
Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria

35 EUR

3x Divers 1215
3x Divers

35 EUR

Isaak Tirion, Gravure stad Goes 1365
Isaak Tirion, Gravure stad Goes

35 EUR

George Seveau, Kerk in Parijs 1197
George Seveau, Kerk in Parijs

30 EUR

Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren 1199
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren

30 EUR

Dames portret, Mata Hari 1342
Dames portret, Mata Hari

30 EUR

Cornelis Kloos, Hollands landschap 1369
Cornelis Kloos, Hollands landschap

25 EUR