Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gold plated streekbroche met bloedkoraal
Startprijs 60 EUR

Gold plated streekbroche met bloedkoraal. Ovaal gecontourneerde streekbroche versierd met filigrain en sterappliqueen. In het midden zit een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal. De broche is voorzien...

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.

Zilveren collier met hanger en oorhangers
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier met hanger en oorhangers, 925/000, met blauwe steen. Slangcollier met een hanger voorzien van rechthoekig geslepen blauwe stenen en zirconia's, in 3 baardjes. grootte hanger 9x70mm, l...

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met smaragd en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.

2 Stel zilveren breidoppen
Startprijs 60 EUR

Twee paar zilveren breipendoppen, 833/000. Stel zilveren breipendoppen met floraal decor en fijne ketting. Wat gedeukt. 4,5cm. Totale lengte met ketting 35 cm. En een stel breipendoppen, strak model m...

Zilveren hanger met camee
Startprijs 70 EUR

Zilveren hanger, 835/000, voorzien van een opengewerkte rand met camee voorzien van vrouwfiguur. Grootte inclusief oog: 32x50mm. ca 6,6 gram. In goede staat

Breed vergulde armband
Startprijs 70 EUR

Breed vergulde armband met pennen voorzien van gecretst patroon met markiesvormen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. De armband is voorzien van een 18 crt vergulding. Lengte 19,5 c...

Gouden schakelring
Startprijs 70 EUR

Geelgouden schakelring, 585/000, met plaatje. breedte 4 mm. ø ca 54. ca 2,4 gram. In goede staat

Gouden solitairring, diamant
Startprijs 70 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een royale zetkast voorzien van een klein diamantje in een grote gladomzetting. Grootte kop ø 4,5mm. ø 57. ca 1,1 gram. In goede staat

Zilveren broche/hanger met vrouwfiguur
Startprijs 70 EUR

Zilveren ronde broche/hanger, 925/000, deels gezaagd met vrouwportret. ø 43 mm. ca 9,2 gram. In goede staat.

5 Zilveren ringen met roze steen
Startprijs 70 EUR

Vijf zilveren ringen, 925/000, met roze steen. Diverse modellen ringen met divers geslepen roze stenen. totaal ca 37,1 gram. Gerhodineerd. In goede staat

Parelcollier
Startprijs 70 EUR

Collier van Cultive parels, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren magneetsluiting met veiligheid. Lengte 45 cm. In goede staat.

Granaat-armband
Startprijs 70 EUR

Armband van granaat met een zilveren slot, 835/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met een kwartje. lengte 21 cm. In goede staat.

Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot
Startprijs 70 EUR

Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat

Zilveren broche met emaille, zwaan
Startprijs 80 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan versierd met markesietstenen en vensteremaille. 33x40mm. ca 8,4 gram Nieuw

Zilveren choker met emaille en parel
Startprijs 80 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...

Witgouden hanger met saffier en zirconia's
Startprijs 80 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier en zirconia. Een ovale rozethanger, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 10 zirconia's. Grootte hanger 10x19mm. ca ...

Lang zilveren collier
Startprijs 80 EUR

Lang zilveren schakelcollier, 925/000, met rechthoekig balkjes en geslepen ankerschakels. dikte 3,2x3,2mm. Lengte 92 cm. ca 46,5 gram. Gedragen, verder in goede staat.

Grote broche/hanger vlinder met emaille
Startprijs 80 EUR

Grote broche/hanger, 925/000, in de vorm van een grote vlinder versierd met emaille, parels en markesiet. 58x44mm, ca 12,4 gram. Nieuw

Lot sieraden
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 colliers met turkoois stenen, amethist en bloedkoraal en een ring met ovale turkoois.totaal ca 64,7 gram. Im goede staat

Zilveren horlogeketting
Startprijs 80 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met rokhaak, 800/000, en stempels. Chatelaine met gecontourneerde rokhaak voorzien van bloemdecor en 2 stempels en een sleutel. lengte 30 cm. ca 82,9 gram. In goede staat...

2 Paar zilveren oorstekers
Startprijs 80 EUR

Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met blauwe steen. Oorstekers in de vorm van een zeester bezet met rond gefacetteerde lichtblauwe steentjes, ø 12 mm. En een paar oorstekers met een ovale blauw ...