Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
146 Resultaten
Kavel: 508

Rosé gouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 697

Gouden broche paradijsvogel met turkoois

Resultaat: 2.250 EUR

Geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een paradijsvogel, royaal bezet met turkooisstenen, rond en ovaal cabouchon geslepen. 88x120mm. ca 41,9 gram. In goede staat.


Kavel: 501

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels

Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...


Kavel: 714

Witgouden armband met diamant, bol, Fope

Resultaat: 2.000 EUR

Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-


Kavel: 507

Witgouden armband, Fope

Resultaat: 1.900 EUR

Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-


Kavel: 526

Kapitaal parel collier

Resultaat: 1.600 EUR

Kapitaal parelcollier met witgouden sluiting, 585/000, met diamant en aquamarijn. Collier met 2 rijen cultivé parels, ø 9,5mm, bevestigd aan een achtkantige opengewerkte witgouden sluiting in het midd...


Kavel: 500

Gouden handgemaakte hanger met collier

Resultaat: 1.500 EUR

Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...


Kavel: 517

Witgouden rijring met diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat


Kavel: 537

Zilveren choker met oud diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...


Kavel: 506

Geelgouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 821

Gouden armband met lapis lazuli

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...


Kavel: 504

Ebel Wave

Resultaat: 1.300 EUR

Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...


Kavel: 503

Omega seamaster Vintage

Resultaat: 1.200 EUR

Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...


Kavel: 544

Geelgouden armband, bol, met hanger

Resultaat: 1.100 EUR

Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...


Kavel: 525

Geelgouden armband bolgevlochten, Fope

Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 15,9 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-


Kavel: 502

Gouden broche met bloemen, Bonebakker

Resultaat: 950 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...


Kavel: 521

Parelarmband met witgouden sluiting en saffier

Resultaat: 850 EUR

Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...


Kavel: 524

Witgouden armband bolgevlochten, Fope

Resultaat: 850 EUR

Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-


Kavel: 533

Gouden schakelarmband

Resultaat: 800 EUR

Grove geelgouden schakelarmband, 585/000, met een soort hoefijzerachtige schakel bevestigd aan een grote draaibare karabijnhaak. ø 8mm. 20 cm. ca 18 gram. In zeer goede staat


Kavel: 739

Witgouden horloge OGOLD

Resultaat: 800 EUR

Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Dameshorloge met een ronde kast versierd met een lunette bezet met 20 briljant geslepen diamanten. De verlopende gevlochten band is voorzien van een parelrand ...


Kavel: 772

Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat: 800 EUR

Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...


Kavel: 512

Rosé gouden armband, diskvormig

Resultaat: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-


Kavel: 545

Witgouden armband, bol, met harthanger

Resultaat: 750 EUR

Witgouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 6mm. En versierd met een witgoud en deels zilveren harthanger, 750...


Kavel: 551

Gouden armband met bloedkoraal

Resultaat: 750 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, met bloedkoraal. Armband met 8 ronde schakels voorzien van een rozet bezet met elk 9 cabouchon geslepen bloedkoralen. Tussen de rozetten zitten markiesvormige ge...