Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal opengewerkt model met krullen en graveerwerk. 18x12x3cm. ca 85 gram. Amsterdam, jl.:Y:1933. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met peervormige bak voorzien van een rattestaart. Een acoladevormige steel. Vermoedelijk Dordrecht jl.:G:1761. 20 cm. ca 60 gram. In goede staat

Zilveren strooibus
Resultaat: 70 EUR

Zilveren achtkantige strooibus, 835/000, met fraaie ajour-gezaagde dop. Afmeting: 19 cm. ca. 147 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, versierd met druivenranken. MT.: onduidelijk, Amsteram, jl.:X:1932. ca 71 gram. 13 cm. In goede staat

Lot zilver met miniatuur en vingerhoed
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.

5 Delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Zilveren couvert
Resultaat: 65 EUR

Zilveren couvert, 833/000, met parelrand. Vork MT: J.M. van Kempen, Voorschoten jl: D 1913 en lepel MT: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl: W 1931. ca. 125 gram. Lengte 20 cm. In goede staat

Zilveren Djokja bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Djokja bonbonschaal, 800/000, ovaal model met gecontourneerde rand en beugel. Allen voorzien van Djokja bewerking. 19x11x13cm. ca 125 gram. In goede staat

Pistool mes met zilver
Resultaat: 60 EUR

Antiek pistoolmes met zilveren heft, 18e eeuw. Mes voorzien van zilveren heft met gedreven voorstelling, wat vervaagd, met voluten en een figuur met koe. Het heft is bekroond met een ruiter te paard. ...

Twee karaffen met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.

Tazza op zilveren voet
Resultaat: 60 EUR

Tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen geslepen schaal met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1890. ø24x17cm. Minimale chips...

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782

Antieke zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met Haags lofje. Met initialen: I.M. 20,5 cm. ca 61 gram. MT.: Willen Jan Keer, 's Gravenhage ca 1770.

Karaf met zilver
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkant voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar...

2 Zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.

Chinees zilveren doosje
Resultaat: 60 EUR

Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.

Twee kristallen flacons
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.

Twee odeurflacons
Resultaat: 60 EUR

Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...

Zilveren geboortebeker
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat

Parelmoer doos met zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Parelmoer lepeldoos met 18 zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige doosje met parelmoer mozaiëk, stukjes ontbreken, gevuld met 12 theelepels met een getorste steel en bekroond met een blad en theelepe...

Zilveren beker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren beker, 835/000, op ronde voet met rand en voorzien van een omgeslagen rand. MT.; Carl M.Cohr Fredericia, 1946. Denmark. ø8,5x10cm. ca 81 gram. In goede staat

Zilveren bierpul
Resultaat: 50 EUR

Kristallen bierpul met zilveren deksel, 833/000. Bierpul versierd met divers slijpwerk, geplaatst op een achtkantige voet met greep. De bierpul heeft een zilveren klapdeksel voorzien van duimstop en v...

Drie delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een ovale borstel voorzien van zilver met een voorstelling met figuren, een vierkant gecontourneerd pepermuntdoosje met graveerwerk en ribdecor, scheurtjes in de bodem ...