Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bestekdelen, 6x
Resultaat: 90 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met een grote cakevork, art deco, met fraai gezaagd patroon, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: X:1932, 20 cm, 2 jamlepels, één met fruitdecor en één met ...

Lot zilver, divers
Resultaat: 90 EUR

Lot met di8vers zilveren bestek, 835/000, met o.a. roomlepels, taartschep, vork en diverse soorten lepels. Tevens een bedelketting en manchetknopen met knopjes. ca 230 gram. In goede staat

Strooier met zilveren dop
Resultaat: 90 EUR

Dikwandige 8-vlaks geslepen kristallen strooibus voorzien van zilveren, 833/000 montuur met dop. MT: A. Pluut Jr, Schoonhoven, ca 1925, ø 7x12cm. In goede staat

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 90 EUR

Fraaie antieke natfruitschep met asymmetrische gevormde bak met gecontourneerde steel. Het geheel met biedermeier graveringen, zie ook Nederlands Klein Zilver, 3e druk afb. 617 blz 201. ca 39 gram 18 ...

Zilveren mand & roomlepel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...

Eierset met zilverwerk
Resultaat: 80 EUR

Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...

Flacon met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen flacon met zilver, 925/000. Bol geslepen flacon met royale zilveren kraag met bewerkte rand en een scharnierende ronde dop met bewerkte rand. Voorzien van binnenstop. MT.: onduidelijk, Birm...

Drie delen kristal met zilver
Resultaat: 80 EUR

Drie delen kristal met zilver, twee bonbonschalen met geslepen rand op zilveren voet met greepje, één in vorm van een kip. ø 12-16mm, en een bonbonmand uit Boheems glas, rechthoekig voorzien van slijp...

Leren portemonnee met gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Klein leren portemonneetje met geelgouden sluiting, 585/000, verfraaid met graveerwerk. Gevuld met 4 oude Nederlandse muntjes. 50x77mm. In goede staat.

Drie bijbels
Resultaat: 80 EUR

Lot met drie bijbels met o.a. het nieuwe testament. Twee bijbels zijn voorzien van een geelgouden slot. 585/000, uitgewerkt en versierd met graveerwerk. Bij de kleine bijbel is het slot tevens versier...

2 Lodereinflessen en gesp
Resultaat: 80 EUR

Zilveren gesp en 2 lodereinflesjes. Zilveren gesp versierd met knoppen en filigrain, 9x8cm, een kristallen lodereinflesje met slijpwerk voorzien van een zilveren voet, hals en kraag en dop met binnens...

Zilveren bruidegomspijp
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een zeilschip en voorzien van houten pijp. Diverse deukjes. In redelijke staat

Zilveren rammelaar
Resultaat: 80 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000, met fluit. Met parasolvormig element met onedele belletjes. De hele rammelaar is voorzien van biedermeier graveerwerk. Aan de onderzijde van de rammelaar zit een grav...

Paar zilveren kuitgespen
Resultaat: 80 EUR

Paar zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met bloemenapplique. MT.: Gebr. Roelfsema, Winsum. 4x3cm. totaal ca 20,6 gram. In goede staat

Zilveren beurs
Resultaat: 80 EUR

Zilveren beursje, 925/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier gravure met cartouche. Het beursje is voorzien van een ketting met hangoog en heeft een lederen vakverdeling aan de binnenz...

Zilveren mandje met ramskoppen
Resultaat: 80 EUR

Zilveren mandje, 833/000, schuitvormig model voorzien van guirlandes, ovaal zaagwerk, parelbewerking en ramskoppen. Geplaatst op 4 poten en met hengsel. 13x10x13cm. ca 115 gram. Bodemplaat later in ma...

Lot zilveren lepels + schaal
Resultaat: 80 EUR

Groot lot zilver met een porseleinen schaal voorzien van een zilveren beugel met floraal graveerwerk, ø15x13cm. met 2x 6 borrellepels, een set met 6 theelepels en een suikerlepel, 5 theelepels, 4 suik...

Lot zilver divers 6x
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met een breipenschede met haak en graveerwerk, 18 cm, een cilindervormige naaldenkoker met gepointilleerd decor, 10 cm. Een taps toelopende naaldenkoker met alegorische voorstelling, 10 cm,...

Kristallen schotel met zilver
Resultaat: 80 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal met geschulpte rand met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren hengsel, 835/000, met dubbele parelrand. Gekeurd Amsterdam jl: G 1916 ...

Lot zilveren bestek 11x
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met 5 koffielepels, 2 kleine botermesjes, Hollands glad, 2 kleine vleesvorken en een vork, met filetrand en een lepel, 800/000, voorzien van gravure. 11-21 cm. totaal ca ...

Theebus met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat

Flacon met goudrand
Resultaat: 80 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Zilveren Sirih tabaksdoos met notenkraker
Resultaat: 80 EUR

Zilveren tabaksdoos, BWG, voor Sirih pruimtabak, Indonesië. Grote ronde bewerkte doos verbonden met een kleine bloemvormige doos voor kalk. Rond 1900. ø9x8cm en 6x4cm. Totaal ca 219 gram. En een messi...

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren schaal, 835/000, ovaal opengewerkt biedermeier model voorzien van greepjes met bloemdecor en geplaatst op een ovale voet. Schoonhoven. jl.:f:1965. 21x9x5cm. ca 92 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal opengewerkt model met krullen en graveerwerk. 18x12x3cm. ca 85 gram. Amsterdam, jl.:Y:1933. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met peervormige bak voorzien van een rattestaart. Een acoladevormige steel. Vermoedelijk Dordrecht jl.:G:1761. 20 cm. ca 60 gram. In goede staat

Zilveren strooibus
Resultaat: 70 EUR

Zilveren achtkantige strooibus, 835/000, met fraaie ajour-gezaagde dop. Afmeting: 19 cm. ca. 147 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, versierd met druivenranken. MT.: onduidelijk, Amsteram, jl.:X:1932. ca 71 gram. 13 cm. In goede staat

Lot zilver met miniatuur en vingerhoed
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.

5 Delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Zilveren couvert
Resultaat: 65 EUR

Zilveren couvert, 833/000, met parelrand. Vork MT: J.M. van Kempen, Voorschoten jl: D 1913 en lepel MT: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl: W 1931. ca. 125 gram. Lengte 20 cm. In goede staat

Zilveren Djokja bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Djokja bonbonschaal, 800/000, ovaal model met gecontourneerde rand en beugel. Allen voorzien van Djokja bewerking. 19x11x13cm. ca 125 gram. In goede staat

Pistool mes met zilver
Resultaat: 60 EUR

Antiek pistoolmes met zilveren heft, 18e eeuw. Mes voorzien van zilveren heft met gedreven voorstelling, wat vervaagd, met voluten en een figuur met koe. Het heft is bekroond met een ruiter te paard. ...

Twee karaffen met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.

Tazza op zilveren voet
Resultaat: 60 EUR

Tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen geslepen schaal met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1890. ø24x17cm. Minimale chips...

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782

Antieke zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met Haags lofje. Met initialen: I.M. 20,5 cm. ca 61 gram. MT.: Willen Jan Keer, 's Gravenhage ca 1770.

Karaf met zilver
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkant voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar...

2 Zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.

Chinees zilveren doosje
Resultaat: 60 EUR

Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.

Twee kristallen flacons
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.

Twee odeurflacons
Resultaat: 60 EUR

Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...

Zilveren geboortebeker
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat

Parelmoer doos met zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Parelmoer lepeldoos met 18 zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige doosje met parelmoer mozaiëk, stukjes ontbreken, gevuld met 12 theelepels met een getorste steel en bekroond met een blad en theelepe...

Zilveren beker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren beker, 835/000, op ronde voet met rand en voorzien van een omgeslagen rand. MT.; Carl M.Cohr Fredericia, 1946. Denmark. ø8,5x10cm. ca 81 gram. In goede staat

Zilveren bierpul
Resultaat: 50 EUR

Kristallen bierpul met zilveren deksel, 833/000. Bierpul versierd met divers slijpwerk, geplaatst op een achtkantige voet met greep. De bierpul heeft een zilveren klapdeksel voorzien van duimstop en v...

Drie delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een ovale borstel voorzien van zilver met een voorstelling met figuren, een vierkant gecontourneerd pepermuntdoosje met graveerwerk en ribdecor, scheurtjes in de bodem ...

Kristallen tafelbel met zilver
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...

Zilveren gedenklepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren gedenklepel, 833/000, voorzien van een peervormige bak met een dubbel getorste steel bekroond met een vogel. 20 cm. MT.: Onduidelijk, jl.:Y:1858. Totaal ca 42 gram. Bak iets uit model verder ...

Paar zilveren vleesvorken
Resultaat: 50 EUR

Paar zilveren vleeswarenvorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en voorzien van floraal graveerwerk. Schoonhoven, jl.:G:1891. 13 cm. ca 22 gram. In goede staat

Zes plated kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Drie beursjes met beugel
Resultaat: 50 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...

Zilveren inktpot
Resultaat: 45 EUR

Zilveren inktpot, 934/000, vierkant model met afgevlakte hoeken en een scharnierend deksel. Met houten bodem. 's Gravenhage, jl.:G:1916. In goede staat9x9x5cm.

Zilveren bakjes
Resultaat: 45 EUR

Zilveren amandelbakje, 830/000 met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 833/000 zilveren asbak MT.: J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.

Twee zilveren doosjes
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren doosjes, 925/000, een ovaal model met scharnierend deksel en een versiering met bloemen, 4,5x3,5x2cm, en een rechthoekig doosje met vergulde binnenkant en scharnierend deksel, langs de z...

Lot zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver met een cilindervormige naaldenkoker versierd met gepointilleerd decor, 13 cm, een zilver vergulde pen/potlood. voorzien van monogramgravure: F.R., 8,5cm en een horlogeketting met niëllo li...

Drie delen divers
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek, divers. Bestaande uit; Jugendstil tegelonderzetter met vernikkelde omranding, circa 1900, breuk in. Kristalglazen theebus met 833/000 zilveren dop, circa 1880, versierd met parelran...

Plated jardiniere
Resultaat: 40 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In plated houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. Ca. 20.5cm.

Zilveren strooier
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zeskantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.

Karaf met zilveren stop
Resultaat: 40 EUR

Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip en klein barstje. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijke staat.

Plated bouilloir
Resultaat: 40 EUR

Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Grote flacon met zilver
Resultaat: 40 EUR

Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 40 EUR

Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...

Zilveren rammelaar
Resultaat: 35 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Friese zilveren suikerschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren suikerschep, 833/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...