Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen buste,
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Antieke terracotta roofvogel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Beeld van bergkristal
Startprijs 150 EUR

Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil
Startprijs 175 EUR

Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Man met bajonet
Startprijs 180 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Gestoken schild met voorstelling
Startprijs 200 EUR

Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 200 EUR

Afrikaans bronzen figuur. Gesigneerd Dermé. Daouda Derme 1953. Vrouw met stamper en vijzel. Afmeting: 38 cm. IN goede staat.

Antieke bronzen plaquette
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen plaquette. 19e Eeuws met bachussen in lijst. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 22 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 275 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antiek albasten figuur, Naakte dame
Startprijs 300 EUR

Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Moreau
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Hippolyte Moreau, 1832 - 1927. Meisje met gitaar en bloemenmand. Basement drie deuken. Verder in zeer goede staat. Afmeting: H 32 cm.

Bronzen beeld, Man met ploeg
Startprijs 350 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur door E. Provot. Man met ploeg en lauwertak. Arm gescheurd. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.

Antiek Weens bronzen figuur, 1900
Startprijs 375 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen soldaat, Emile Duhousset
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, A. Gaudez
Startprijs 450 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Smid met aambeeld. Door A. Gaudez. 1845 - 1902. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Hélo, Bronzen figuur
Startprijs 500 EUR

Grote zware antieke bronzen visser of strandjutter door Hélo. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Twee bronzen beelden, Moor
Startprijs 500 EUR

Twee antieke bronzen beelden. Man en vrouw met kruiken. Inboorlingen van Noord Afrika (moor). Afmeting: H 36 -37 cm. In goede staat.

Gabriella Binazzi, Design stuk
Startprijs 650 EUR

Gabriella Binazzi. Italië. 1950 - 1974. Design stuk. Grote kraanvogel met schelp en plated messing. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Beeld, Neushoorn
Startprijs 700 EUR

Antieke? massief bronzen neushoorn. Afmeting: 15 x 36 x 9 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Startprijs 700 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

R.J. Mene, Groot bronzen paard
Startprijs 750 EUR

Groot bronzen paard. Gesigneerd R.J. Mene. Afmeting: 29 x 37 x 14 cm. In goede staat.

Moderne bronzen koe in cartoon-stijl
Startprijs 900 EUR

Grote moderne bronzen koe in cartoon-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 52 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Balthazar Balzak
Startprijs 1.200 EUR

Groot bronzen figuur. Balthazar Balzak. Naar Rodin. W.L.Z. 2000/3. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Twee marmeren wandplaquettes
Startprijs 1.450 EUR

Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.