Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek terracotta figuur, 1920 5102
Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 20 EUR
Twee antieke figuren 5063
Twee antieke figuren
Startprijs 40 EUR
Keramieken figuur, Jezus 5082
Keramieken figuur, Jezus
Startprijs 40 EUR
Eikenhout gestoken Madonna 5095
Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 40 EUR
Moderne sculptuur 5065
Moderne sculptuur
Startprijs 50 EUR
Houten figuur, Man met blaasinstrument 5079
Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 50 EUR
Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger 5080
Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger
Startprijs 60 EUR
Antieke Japanse bronzen plaquette 5101
Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR
Chinese bronzen boeddha 5038
Chinese bronzen boeddha
Startprijs 70 EUR
Bronzen sculptuur 5062
Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur, Windhond 5055
Bronzen figuur, Windhond
Startprijs 75 EUR
Bronzen figuur, Vrouw 5031
Bronzen figuur, Vrouw
Startprijs 80 EUR
Bronzen sculptuur, Griekse dame met kruik 5035
Bronzen sculptuur, Griekse dame met kruik
Startprijs 80 EUR
Zes Oosterse houten beelden 5060
Zes Oosterse houten beelden
Startprijs 80 EUR
Bronzen beeld, Haan 5089
Bronzen beeld, Haan
Startprijs 100 EUR
Antieke bronzen Christus op basement, 1920 5094
Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Springend konijn 5059
Bronzen figuur, Springend konijn
Startprijs 110 EUR
Bronzen figuur, Paard 5071
Bronzen figuur, Paard
Startprijs 110 EUR
Religieus figuur, Johannes de doper 5083
Religieus figuur, Johannes de doper
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur, Ridder 5008
Bronzen figuur, Ridder
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, Jongen met koffers 5023
Bronzen beeld, Jongen met koffers
Startprijs 130 EUR
Maria beeld door Josef Glück, 1920 5090
Maria beeld door Josef Glück, 1920
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, Dame 5098
Bronzen beeld, Dame
Startprijs 130 EUR
Bronzen schedel 5024
Bronzen schedel
Startprijs 150 EUR