Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
52 Resultaten
Kavel: 5009

14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5016

Marmeren panter

Resultaat: 1.250 EUR

Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5036

Bronzen beeld, Nijlpaard

Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen beeld. Nijlpaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 66 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Bronzen beeld, Kat in Art Deco-stijl

Resultaat: 900 EUR

Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Frans bronzen figuur, Officier

Resultaat: 475 EUR

Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Bronzen beeld, E. Picault

Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Romein. Gloire et Fortune door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Grote houtgestoken zeemeermin

Resultaat: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Bronzen sculptuur, naar S. Dali

Resultaat: 325 EUR

Bronzen sculptuur naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Self portrait. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 42 x 21 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5034

Twee antieke bronzen figuren, 1900

Resultaat: 275 EUR

Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5066

Albasten beeld, Vrouw met kind Guiseppe Gambogi 1862-1938

Resultaat: 270 EUR

19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Gemaakt door Guiseppe Gambogi 1862-1938 Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.


Kavel: 5039

Bronzen varken

Resultaat: 250 EUR

Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Gestoken Oosters beeld

Resultaat: 240 EUR

Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 106 cm. 20e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 5020

Gestoken Oosters beeld

Resultaat: 240 EUR

Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 104 cm. 20e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 5052

Antiek beeld, Vissersjongen

Resultaat: 225 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5025

Twee giraffenkoppen

Resultaat: 200 EUR

Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5058

Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl

Resultaat: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 5072

Bronzen boekensteun, Tortelduif

Resultaat: 160 EUR

Bronzen boekensteun met zwart marmeren basement. Tortelduif. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5077

Bronzen figuur, Stier

Resultaat: 150 EUR

Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Twee Jugendstil beelden

Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5029

Bronzen figuur, Paard (naar Dali)

Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar Dali. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Bronzen sculptuur

Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculptuur naar Alberto Giacometti. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5070

Bronzen boekensteun, Paardenhoofd

Resultaat: 130 EUR

Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

Bronzen figuur, Dame in catsuit

Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5027

Antiek bronzen figuur, Het erfdeel der vaders

Resultaat: 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Het erfdeel der vaders. Afmeting: 15 cm. In goede staat.