Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen schedel
Startprijs 150 EUR

Bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee giraffenkoppen
Resultaat: 200 EUR

Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.

Modern damesfiguur, H 51 cm.
Resultaat: 40 EUR

Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Het erfdeel der vaders
Resultaat: 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Het erfdeel der vaders. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Kat in Art Deco-stijl
Resultaat: 900 EUR

Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard (naar Dali)
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar Dali. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Hank Beelenkamp
Resultaat: 100 EUR

Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.

Beeld van Ingrid Breuers
Resultaat: 80 EUR

Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Officier
Resultaat: 475 EUR

Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, 1900
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Griekse dame met kruik
Startprijs 80 EUR

Zwaar massief bronzen figuur. Griekse dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Nijlpaard
Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen beeld. Nijlpaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 66 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op boomstam
Resultaat: 115 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boomstam. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 70 EUR

Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen varken
Resultaat: 250 EUR

Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Twee bronzen honden
Resultaat: 100 EUR

Twee koudbeschilderde bronzen honden. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 90 EUR

Twee Jugendstil vergulde bronzen damesbustes. Circa 1900. Nymphe + Sirené. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.

Antiek Weens bronzen figuur, 1900
Startprijs 375 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculptuur naar Alberto Giacometti. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Twee antieke heilige figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige figuren. Bodemvondsten. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.

Twee marmeren wandplaquettes
Startprijs 1.450 EUR

Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vogel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Drie antieke bronzen figuren
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke bronzen dieren figuren. Twee beren en een neushoorn. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.