50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Antieke terracotta roofvogel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Beeld van bergkristal
Startprijs 150 EUR

Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Dame
Startprijs 130 EUR

19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Russische Madonna
Resultaat: 120 EUR

Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Figurengroep van gips
Resultaat: 50 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 20 EUR