Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Henri Godet, 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre 5000
Henri Godet, 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre
Startprijs 2.000 EUR
Beeld, Neushoorn 5001
Beeld, Neushoorn
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Twee Jugendstil beelden 5002
Twee Jugendstil beelden

Resultaat:

140 EUR

Bronzen beeld, Man met bajonet 5003
Bronzen beeld, Man met bajonet
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, E. Picault 5004
Bronzen beeld, E. Picault

Resultaat:

450 EUR

Bronzen beeld, A. Gaudez 5005
Bronzen beeld, A. Gaudez
Startprijs 450 EUR
E. Picault, Franse bronzen buste 5006
E. Picault, Franse bronzen buste
Startprijs 1.850 EUR
Gabriella Binazzi, Design stuk 5007
Gabriella Binazzi, Design stuk
Startprijs 650 EUR
Bronzen figuur, Ridder 5008
Bronzen figuur, Ridder
Startprijs 130 EUR
Verkocht
14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm. 5009
14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Bronzen beeld, Moreau 5010
Bronzen beeld, Moreau
Startprijs 350 EUR
Hélo, Bronzen figuur 5011
Hélo, Bronzen figuur
Startprijs 500 EUR
Gestoken schild met voorstelling 5012
Gestoken schild met voorstelling
Startprijs 200 EUR
Antiek Frans bronzen figuur 5013
Antiek Frans bronzen figuur
Startprijs 700 EUR
Bronzen beeld, Man met ploeg 5014
Bronzen beeld, Man met ploeg
Startprijs 350 EUR
Bronzen sculptuur 5015
Bronzen sculptuur
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Marmeren panter 5016
Marmeren panter

Resultaat:

1.250 EUR

Bronzen figuur, Balthazar Balzak 5017
Bronzen figuur, Balthazar Balzak
Startprijs 1.200 EUR
Twee bronzen papegaaien 5018
Twee bronzen papegaaien
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
Gestoken Oosters beeld 5019
Gestoken Oosters beeld

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Gestoken Oosters beeld 5020
Gestoken Oosters beeld

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Grote houtgestoken zeemeermin 5021
Grote houtgestoken zeemeermin

Resultaat:

375 EUR

Bronzen soldaat, Emile Duhousset 5022
Bronzen soldaat, Emile Duhousset
Startprijs 400 EUR
Bronzen beeld, Jongen met koffers 5023
Bronzen beeld, Jongen met koffers
Startprijs 130 EUR