Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren brandewijnkom, 1854
Resultaat: 900 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, versierd met drijfwerk voorzien van guirlandes en cannelures. Geplaatst op een ovale gevulde voet met floraal decor. De kom heeft 2 verticaal geplaatste gekrulde grepe...

Zilveren mosterpot
Resultaat: 300 EUR

Zilveren mosterdpot, 950/000, opengewerkt model met krullen en bloemen geplaatst op 4 krulpoten en voorzien van een scharnierend deksel met bloemapplique. De mosterdpot is voorzien van een blauw glaze...

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 925/000, ronde schaal met plooien en omgeslagen rand, geplaatst op 3 gekrulde brede poten. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, ø21x5cm. ca 253 gram. In goede staat

Twee zilveren bonbonmanden
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren bonbonmanden, een ovaal model, 833/000, met gezaagd spijlendecor en een parelrand, voorzien van gravure aan de onderzijde: W.&B. Delfzijl, september 1953-54, MT.: Koninklijke zilverfabri...

Zilveren tabakspot&pijpcomfoor, 1864
Resultaat: 600 EUR

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, stel, met een rechthoekig gecontourneerde bak met aculadevorm en versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een rechthoekig gecontourneerde voet met acu...

Zilveren soezenmand
Startprijs 280 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 900/000, deels versierd met gezaagd floraal decor voorzien van een opgesoldeerde rand. 309 gram ø21x7cm. In zeer goede staat

Zilveren judica lijst
Resultaat: 225 EUR

Zilveren judica lijst fraai gezaagd met engelen, krullen, vazen en floraal motief met graveerwerk. Voorzien van openslaande deurtjes met glas. 9x13cm. ca 76 gram. In goede staat

2 Zilveren doosjes
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd doosje met gedreven elementen voorzien van graveerwerk. MT.: Niekerk Schoonhoven, jl.:m: 1972, en een ovaal gecontourneerd doosj...

Zilveren soezenmand
Startprijs 320 EUR

Zilveren soezenmand, 800/000, rond gezaagd model met geschulpte rand met opgesoldeerd gekrulde parelelementen. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, ca 340 gram. ø20x9cm. In goede staat

Zilveren juwelendoos
Resultaat: 300 EUR

Zilveren juwelendoos, 925/000, rechthoekig sierlijk gecontourneerde juwelendoos met scharnierend deksel versierd met Franse lelies en krullen en voorzien van een inleg met schildpad. Het schildpad is ...

Zilveren servies & tabblet
Resultaat: 700 EUR

Zilveren servies op tablet met zilver. Prachtig Engels theeservies, 925/000, met een theepot, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd servies met filetranden verdeeld over het servies. . De theekan...

Zilveren telescoopkandelaar
Resultaat: 500 EUR

Unieke zilveren telescoopkandelaar, 925/000. Kandelaar op ronde voet met palmetbewerkingen en een licht met ribbewerking en palmetten. De zuil van de kandelaar is uitschuifbaar. MT.: onduidelijk, Shef...

Messenleggers, Christofle
Resultaat: 275 EUR

Originele cassette met 6 silver plated messenlegers in diervormen, een hond, kat, beer, leeuw, vogel en een varken, Art Deco. Merk Gallia Christofle Frankrijk, ontwerper M. Sandoz. ca 1930. Grootte 9c...

Zilveren broodschaal
Startprijs 250 EUR

Zilveren broodschaal, 925/000, ovaal model met cannelures voorzien van een dubbele filetrand en met een monogramgravure op de bodem: G.J. 27x17x4,5cm. ca 204 gram. In goede staat

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 250 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, balustervormig met cannelures op een vierkante voet. MT.:Walter Otto, Schwabisch Gmund. 8x8x22cm. Iets gedeukt aan de gevulde voet.

Odeurflacon met goud
Resultaat: 120 EUR

Odeurflacon met goud, 585/000. Kristallen flacon, ovaal gevormd, voorzien van sterrenslijpsel en voorzien van een gouden dop met gegraveerde guirlandes. 4x10cm. In goede staat

Odeurflacon met goud
Resultaat: 120 EUR

Odeurflacon van kristal met goud, 585/000, Achtkantig geslepen flacon met een grote kraag en bolle dop uit goud. Voorzien van binnenstop. ø3x10cm. In goede staat

2 Odeurflacons met zilver
Resultaat: 70 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 835/000. Een ovaal gecontourneerde flacon met een gladde zilveren kraag en dop en een achtkantig geslepen flacon met zilveren dop en kraag met parelrand. Beide...

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 50 EUR

Odeurflacon met zilver, 833/000. Fraai geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop, ovaal gevormd en versierd met floraal decor. 4x12cm. In goede staat.

Zilveren koektrommel met onderschotel
Startprijs 650 EUR

Zilveren koektrommel met bijbehorende onderschotel, 835/000. Ronde koektrommel met parelrand en een scharnierend deksel, geplaatst op een ronde zilveren onderschotel met parelrand. MT.: A.Presburg, Am...

Gouden tandenstoker
Startprijs 150 EUR

Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat

Zilveren slatang, 1857
Startprijs 225 EUR

Fraaie zilveren slatang, 833/000. Gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk, voorzien van een zeskantige knop met bloemapplique en graveerwerk. Voorzien van een nette restauratie aan de ...

Zilveren schaal
Startprijs 120 EUR

Fraaie zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd met parelrand en voorzien van hamerslag bewerking. 20x16x3cm. ca 135 gram. Enkele kleine scheurtjes in de rand, verder in goede staat.

Zilveren staand horloge onder stolp
Startprijs 340 EUR

Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...