Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs 2
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs

Resultaat:

1.850 EUR

Twee zilveren kandelaren 10
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 600 EUR
Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw 11
Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Memento Mori 17
Memento Mori

Resultaat:

2.000 EUR

Zilveren 5-lichts kandelaar 18
Zilveren 5-lichts kandelaar
Startprijs 650 EUR
Stel zilveren kaarskandelaren 20
Stel zilveren kaarskandelaren
Startprijs 600 EUR
Zilveren bouilloire 22
Zilveren bouilloire
Startprijs 2.250 EUR
Twee 5-lichts kandelaren 23
Twee 5-lichts kandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2 Zilveren strooiers 24
2 Zilveren strooiers

Resultaat:

160 EUR

Zilveren schaal (Russisch) 25
Zilveren schaal (Russisch)
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Twee zilveren zoutvaatjes 26
Twee zilveren zoutvaatjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren doos, 19e eeuw 29
Zilveren doos, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Zilveren Chinese schaal 30
Zilveren Chinese schaal
Startprijs 250 EUR
Zilveren cabaret (rond) 33
Zilveren cabaret (rond)
Startprijs 400 EUR
Zilveren theebus, 1837 34
Zilveren theebus, 1837
Startprijs 480 EUR
Karaf met zilver en kristal 39
Karaf met zilver en kristal
Startprijs 250 EUR
Zilveren broodmand, 1930 41
Zilveren broodmand, 1930
Startprijs 440 EUR
Zilveren snuifdoos (Russisch) 42
Zilveren snuifdoos (Russisch)
Startprijs 500 EUR
Zilveren tabaksdoos (Hongarije) 43
Zilveren tabaksdoos (Hongarije)
Startprijs 400 EUR
Zilveren sigarettendoos (Russisch) 44
Zilveren sigarettendoos (Russisch)
Startprijs 500 EUR
Zilveren schaal 45
Zilveren schaal
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Twee zilveren doosjes 48
Twee zilveren doosjes

Resultaat:

70 EUR

Zilveren kluwenmand 49
Zilveren kluwenmand
Startprijs 140 EUR
Zilveren (wijn)kan, 18e eeuw 50
Zilveren (wijn)kan, 18e eeuw
Startprijs 1.800 EUR