Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens 1171
Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Lot tegels 6075
Lot tegels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot tegels (30 st.) 6068
Lot tegels (30 st.)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zes Chinese vazen, H 9 - 15 cm. 7450
Zes Chinese vazen, H 9 - 15 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam 1164
A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam

Resultaat:

130 EUR

Antieke Delftse wandschotel Ø 32 cm. 6061
Antieke Delftse wandschotel Ø 32 cm.
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Zilveren menage set 161
Zilveren menage set

Resultaat:

180 EUR

Familie Rose theepot 7443
Familie Rose theepot
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Theo Bitter, Jongen op stoel 1157
Theo Bitter, Jongen op stoel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Stel karaffen met zilverwerk 154
Stel karaffen met zilverwerk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Delftse theebus, H 11 cm. 6025
Zeldzame 18e eeuwse Delftse theebus, H 11 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren lodereindoos 147
Zilveren lodereindoos

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek tegeltableau 6018
Antiek tegeltableau

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6011
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Antieke lederen auto koffer, 1930 2362
Antieke lederen auto koffer, 1930

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke stickbarometer 2355
Antieke stickbarometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7407
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee grote kandelaren 2348
Twee grote kandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek schilderij, Oude monnik 1128
Antiek schilderij, Oude monnik

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J.J. Hovener, Strandgezicht 1121
J.J. Hovener, Strandgezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen 1114
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen

Resultaat:

500 EUR

Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw 11
Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 4
Zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee oude kruitflessen 2715
Twee oude kruitflessen

Resultaat:

90 EUR