Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Resultaat: 130 EUR

Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.

Zilveren gourmetarmband
Resultaat: 135 EUR

Zware zilveren armband, 925/000, met een bolgourmetschakel en voorzien van een karabijnhaak. Breedte 10,5mm. ca 64 gram. Lengte 21 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Resultaat: 140 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Hangvitrine + beeldjes
Resultaat: 140 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.

Japans/Chinees bronzen figuur
Resultaat: 140 EUR

Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met kat
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Vergulde pronkcomtoise
Resultaat: 140 EUR

Vergulde pronkcomtoise met halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren Lapponia broche
Resultaat: 140 EUR

Zilveren Lapponia broche, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström. 45x36mm. ca 16,7 gram. In zeer goede staat

Lot zilveren horlogekettingen
Resultaat: 140 EUR

Lot zilveren horlogekettingen, 835/000, een chatelaine met tonnen en haken, één uit witmetaal, een ketting met stempel en een lange ketting met haak en elementen met graveerwerk. En een losse stempel,...

17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist
Resultaat: 140 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.

Lot kristallen flacons etc. (10x)
Resultaat: 140 EUR

Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas, H 30 cm.
Resultaat: 140 EUR

Grote Duitse Rosenthal Selb Bavaria porseleinen vaas met floraal/goud decor. 1950 - 1970. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met oesters
Resultaat: 140 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Vier delen terracotta
Resultaat: 140 EUR

Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (15 st.)
Resultaat: 140 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden bloembroche
Resultaat: 140 EUR

Kleine elegante geelgoudenbroche, 585/000, in de vorm van een blaadje met in het midden een klein briljant geslepen diamantje. Grootte 1
4x19mm. ca 2,0 gram. In zeer goede staat. Voorzien van taxat...

Collier van Rhodochrosiet met goud
Resultaat: 140 EUR

Collier van ronde rhodochrosiet kralen, ø 8,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met ribbewerking. ø10mm. lengte 45cm. In zeer goede staat

Collier van malachiet en parel met gouden slot
Resultaat: 140 EUR

Collier van malachiet en parel met gouden slot, 585/000. Collier van malachietkralen, ø 8mm, met om de drie een zoetwaterparel. Aan het collier zit een gladde gouden bolsluiting, ø 9mm. 46 cm. In goed...

Twee gouden ringen
Resultaat: 140 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, een geelgouden bandring met een rode steen in het midden, twee steentjes ontbreken, en een ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool. Totaal ca 5,9 gram. In rede...