Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3176 Resultaten
Kavel: 5015

Ossip Zadkine beeld

Resultaat: 8.500 EUR

Bronzen sculptuur naar Ossip Zadkine. Vrouwenfiguur met waaier. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.


Kavel: 502

Patek Philippe horloge

Resultaat: 6.000 EUR

Bijzonder gouden horloge, 750/000, gemaakt uit een zakhorloge. Gemerkt Patek Phillippe & Co, Genevé. Voorzien van een geelgoud met roségouden kast voorzien van een glazen achterdeksel. Het horloge hee...


Kavel: 503

Gouden Cartier horloge

Resultaat: 3.750 EUR

Prachtige geelgouden Cartier horloge, 750/000, Tank model. Met een cremewitte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een origineel zwart lederen Cartier band met geelgouden Cartier horlogebandclip. ...


Kavel: 2015

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.

Resultaat: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.


Kavel: 1009

Jan van der Kooi, Stilleven

Resultaat: 3.500 EUR

Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn

Resultaat: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...


Kavel: 13

Gouden oorijzer, 1891

Resultaat: 3.250 EUR

Uniek geelgouden Fries oorijzer, 750/000, compleet met gouden spelden en 3 gouden voorhoofdnaalden. jl.:G:1891. In goede staat, alleen 2 naalden missen een opgelegd stukje. Totaal ca 110 gram.


Kavel: 4032

Antieke tabernakel bidstoel

Resultaat: 3.250 EUR

Antieke Duitse historisme tryptichon tabernakel van notenhout met intarsia en religieuze lithografieën. Circa 1880. Met twee deuren, opbergvak + bidgelegenheid. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede s...


Kavel: 5062

Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel

Resultaat: 3.250 EUR

Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

2 Colenbrander Ram kommen (groot)

Resultaat: 3.250 EUR

Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5061

Bronzen figuur door P. Lecourtier

Resultaat: 2.750 EUR

19e Eeuwse bronzen sculptuur met jachthonden. Door P. Lecourtier. 1855 - 1924. Met gietstempel. Afmeting: 35 x 51 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7064

Chinese penselenvaas Ø 20 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 501

Witgouden choker met diamant & saffier

Resultaat: 2.500 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Collier met een ronde palmierschakel in het midden voorzien van een flexibel witgouden element volledig bezet met briljant geslepen diamant...


Kavel: 5031

Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw

Resultaat: 2.500 EUR

Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 7502

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 853

Gouden antieke ketting

Resultaat: 2.500 EUR

Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...


Kavel: 12

Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw

Resultaat: 2.250 EUR

Stel bijzondere zilveren trompetkandelaren, Zwitserland 1765, op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met ribben en een zuil versierd met cannelure decor. Licht voorzien van losse bobeches. M...


Kavel: 792

Gouden ring met roosgeslepen diamant

Resultaat: 2.250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Ring met een zilveren dubbele rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø kop 16,5mm. De band van de ring is voorzien van fraaie bewerking. ø 57, ca...


Kavel: 6005

Colenbrander Ram vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 38

Zilveren brandewijnkom

Resultaat: 2.250 EUR

Antieke Friese zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met krullen en bloemenmanden. Op de schaal staat 2 medaillons met allegorische voorstellingen. De horizontale geplaatste grepen zijn gemaakt...


Kavel: 7369

Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz

Resultaat: 2.200 EUR

Groot marmeren sculptuur in Art Deco-stijl. Naar Jacques Lipchitz. Tweede helft 20e eeuw. Origineel is uit 1915 en van kalksteen. Afmeting: H 92,5 cm. In goede staat.


Kavel: 17

Memento Mori

Resultaat: 2.000 EUR

Bijzonder zilveren Memento Mori horloge met maccioniekke symbolen. Het horloge zit in een kast met de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk met dubbele koppige adelaar met kroon. A...