Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2086 Resultaten
Kavel: 7236

Zes Chinese schotels

Resultaat: 40 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinese borden. Twee met haarlijn, één gaaf. Eén met schilfertjes aan rand. Afmeting: Ø 12 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7268

Drie antieke Japanse/Chinese borden Ø 23 - Ø 25 cm.

Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7551

Lot Chinees/Kantonees porselein

Resultaat: 40 EUR

Lot Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7670

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7711

Drie delen Chinees porselein

Resultaat: 40 EUR

Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7712

Lot Chinees porselein (10x)

Resultaat: 40 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7742

Lot Chinees porselein (4)

Resultaat: 40 EUR

Vier delen China. (1) Kantonese schotel, 19e eeuw, gelijmd. (2) Twee Familie Verte borden, 19e eeuw, minimale haarlijn. (3) Yixing trekpot, hoek deksel kapot. Afmeting: 17 - 35 cm. In redelijk/goede s...


Kavel: 245

Lot zilver

Resultaat: 35 EUR

Lot zilver, 833/000, met een theezeef met ronde rand en een steel met het wapen van Nederland, 11cm, een tuitzeef met een gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk, ø 5cm, op een krist...


Kavel: 2209

Antieke messing haardomranding, 1910

Resultaat: 35 EUR

Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2280

Twee Art Deco coupes, 1920

Resultaat: 35 EUR

Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2281

Vier zijstukken van klokken

Resultaat: 35 EUR

Vier zijstukken van klokken. Twee zwarte houten gelakte coupes, 19e Eeuw. En twee onyx zijstukken. Afmeting: 27 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7516

Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat: 35 EUR

Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 597

Lassale dameshorloge

Resultaat: 30 EUR

Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)


Kavel: 1429

H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies

Resultaat: 30 EUR

H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2301

Antiek marmeren inktstel, 1920

Resultaat: 30 EUR

Groot antiek marmeren inktset. Circa 1920. Afmeting: 9 x 36 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 4510

Drie Oosterse kleden

Resultaat: 30 EUR

Drie kleine Oosterse kleden. Divers. Afmeting: 85 x 64 cm. + 69 x 72 cm. + 140 x 71 cm. In goede staat.


Kavel: 6234

Lot Makkumer aardewerk (4x)

Resultaat: 30 EUR

Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6243

Porseleinen figuur + lampenvoet

Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...


Kavel: 7306

Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm.

Resultaat: 30 EUR

Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7683

Twee antieke Chinese jardinieres, 1900

Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7714

Antiek Japans Kutani thee-servies

Resultaat: 30 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2225

Doos met diversen

Resultaat: 15 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.