Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zes Chinese schotels 7236
Zes Chinese schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie antieke Japanse/Chinese borden Ø 23 - Ø 25 cm. 7268
Drie antieke Japanse/Chinese borden Ø 23 - Ø 25 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees/Kantonees porselein 7551
Lot Chinees/Kantonees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7670
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7711
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (10x) 7712
Lot Chinees porselein (10x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4) 7742
Lot Chinees porselein (4)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilver 245
Lot zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke messing haardomranding, 1910 2209
Antieke messing haardomranding, 1910

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee Art Deco coupes, 1920 2280
Twee Art Deco coupes, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vier zijstukken van klokken 2281
Vier zijstukken van klokken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 7516
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lassale dameshorloge 597
Lassale dameshorloge

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies 1429
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek marmeren inktstel, 1920 2301
Antiek marmeren inktstel, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Drie Oosterse kleden 4510
Drie Oosterse kleden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Makkumer aardewerk (4x) 6234
Lot Makkumer aardewerk (4x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur + lampenvoet 6243
Porseleinen figuur + lampenvoet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm. 7306
Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese jardinieres, 1900 7683
Twee antieke Chinese jardinieres, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek Japans Kutani thee-servies 7714
Antiek Japans Kutani thee-servies

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos met diversen 2225
Doos met diversen

Resultaat:

15 EUR