Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ossip Zadkine beeld 5015
Ossip Zadkine beeld

Resultaat:

8.500 EUR

Verkocht
Patek Philippe horloge 502
Patek Philippe horloge

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Gouden Cartier horloge 503
Gouden Cartier horloge

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm. 2015
Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Jan van der Kooi, Stilleven 1009
Jan van der Kooi, Stilleven

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn 3501
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Gouden oorijzer, 1891 13
Gouden oorijzer, 1891

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Antieke tabernakel bidstoel 4032
Antieke tabernakel bidstoel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel 5062
Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram kommen (groot) 6007
2 Colenbrander Ram kommen (groot)

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm. 7002
Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door P. Lecourtier 5061
Bronzen figuur door P. Lecourtier

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas Ø 20 cm. 7064
Chinese penselenvaas Ø 20 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Witgouden choker met diamant & saffier 501
Witgouden choker met diamant & saffier

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Gouden antieke ketting 853
Gouden antieke ketting

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw 5031
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm. 7502
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw 12
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 38
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Gouden ring met roosgeslepen diamant 792
Gouden ring met roosgeslepen diamant

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6005
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm. 7369
Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz 5010
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Memento Mori 17
Memento Mori

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm. 7038
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Bronzen ijsbeer naar F. Pompon 5014
Bronzen ijsbeer naar F. Pompon

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Grote Familie Verte vaas, H 48 cm. 7076
Grote Familie Verte vaas, H 48 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 cm. 7416
Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel 7624
Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs 2
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Andy Warhol, Vlinder 1003
Andy Warhol, Vlinder

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, Man met lyra 3614
Vuurvergulde pendule, Man met lyra

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram sierschotel 6008
Colenbrander Ram sierschotel

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6011
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese vaas met oren, H 40 cm. 7345
Chinese vaas met oren, H 40 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Witgouden creolen met diamant 806
Witgouden creolen met diamant

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram vazen 6006
2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas 6010
Ram Colenbrander vaas

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Ingekorte Chinese vaas, H 22 cm. 7185
Ingekorte Chinese vaas, H 22 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm. 3503
18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm.

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 512
Gouden ring met diamant

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm. 3507
Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Moderne design paspop 2098
Moderne design paspop

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Mysterieuze portaalklok 3509
Mysterieuze portaalklok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram vazen 6002
2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram vazen 6003
2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel 7017
18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas met draken, H 42 cm. 7308
Chinese vaas met draken, H 42 cm.

Resultaat:

1.500 EUR