Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mosterpot
Resultaat: 300 EUR

Zilveren mosterdpot, 950/000, opengewerkt model met krullen en bloemen geplaatst op 4 krulpoten en voorzien van een scharnierend deksel met bloemapplique. De mosterdpot is voorzien van een blauw glaze...

Antieke lederen auto koffer, 1930
Resultaat: 70 EUR

Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke stickbarometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd model versierd met divers bandwerk en scharnierend deksel, scheurtje in en sluit niet goed, MT.: vermoedelijk gebr. Reitsma, Heer...

A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Zilveren menage set
Resultaat: 180 EUR

Kristallen menageset met zilver. Een menageset met 3 kristal geslepen bakjes met divers geslepen randen, geplaatst op zilveren driehoekig gecontourneerd basement, fraai versierd met graveerwerk en op ...

Stel karaffen met zilverwerk
Resultaat: 225 EUR

Stel karaffen met slijpwerk, voorzien van schenktuit en greep, geplaatst op een voet in bloemvorm. De karaf is voorzien van een zilveren stop en zilveren rand met ketting. 833/000. ø14x38cm. In goede ...

Theo Bitter, Jongen op stoel
Resultaat: 600 EUR

Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.

Twee grote kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Zilveren lodereindoos
Resultaat: 110 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, met banden decor, filigrain deksel en wapenschildje met initialen. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven. jl.:S:1852. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 3,5 x 3,5 x 2,7 cm. ...

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Antiek schilderij, Oude monnik
Resultaat: 200 EUR

Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

J.J. Hovener, Strandgezicht
Resultaat: 650 EUR

J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.

Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...

Zilveren dienblad
Resultaat: 550 EUR

Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

J. Vrolijk, Urker platbodem op volle zee
Resultaat: 225 EUR

J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

B. te Gempt, Spelende hond
Resultaat: 350 EUR

Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.

Antieke Engelse stereoscoop met kaarten
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.

J. v.d. Kerkhove, Kreupele muzikant met instrumenten en vrouw
Startprijs 1.000 EUR

J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.

Drie knottenhouders
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.

18e Eeuws snijwerk
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop en schotels
Resultaat: 750 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom op voet Ø 15,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren
Startprijs 1.250 EUR

F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.

Van Nelle kruideniersblik, 1930
Resultaat: 180 EUR

Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.

Antieke haardset + 2x kolenkit
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 800 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Twee weegschalen, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand
Resultaat: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine buste op sokkel, H 14 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Drie oude Chinese muntstukken
Resultaat: 170 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.

Lot antiek messing (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Vuurhaal + waterketel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.

Antieke lorgnet bril
Resultaat: 80 EUR

Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Deutsche Kleinempfänger 1938
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge en horloge
Resultaat: 275 EUR

Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...

Witgouden ring met saffier, confetti
Resultaat: 450 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat

Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat

Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf wierookbrander
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 24 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.

Chroniques de Jérusalem, Map met illustraties
Resultaat: 170 EUR

Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.

Verzamelalbum met 31 diverse munten
Startprijs 150 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.

10x Deutsche Aero Club vluchtboeken
Startprijs 60 EUR

Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.

Gouden hanger met bloedkoraal
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...

Collier van parels met gouden element
Resultaat: 170 EUR

Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...

Chinese schotel Ø 25,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

4-Streng bloedkoraal collier
Resultaat: 350 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Vier Chinese koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 41 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Lot Imenso
Startprijs 60 EUR

Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw

Twee Charles Dix kandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zilveren collier met hanger en oorstekers
Resultaat: 70 EUR

Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...

Franse kristalglazen Sabino Paris schaal Ø 19,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee mondgeblazen vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.

Art Deco presenteerschaal, 1925
Startprijs 100 EUR

Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte plaquette, 39 x 25,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 18 cm.
Startprijs 2.800 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Afrikaans beeld, H 70 cm.
Startprijs 60 EUR

Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel
Resultaat: 3.250 EUR

Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Collier van amethist met goud
Resultaat: 130 EUR

Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat

Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Sieradenkist van stekelvarken stekels
Resultaat: 120 EUR

Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Massief bronzen neushoorn
Startprijs 900 EUR

Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen + consoles
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Gouden hanger/broche met amethist
Startprijs 500 EUR

Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...

Twee Ivoorkust beelden
Startprijs 500 EUR

Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.

Lot Oosterse opiumgewichten (11x)
Resultaat: 150 EUR

Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Antieke bronzen inktpot, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger kruis met robijn en saffier
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat

E. Picault, Franse bronzen buste
Startprijs 1.650 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Zilveren broche met emaille, poes
Startprijs 70 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.

Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900
Resultaat: 300 EUR

Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 20 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Stel antieke Chinees/Kantonese vazen, H 45 cm.
Startprijs 500 EUR

Stel grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/landschap/dieren en floraal decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 45 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met citrien en diamant
Resultaat: 500 EUR

Strak gevormde geelgouden ring, 750/000, met citrien en diamant. Ring met gematteerde bewerking en in de band bezet met 27 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.39 ct. Tussen de band is een drieho...

Ovaal tafeltje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.

6 Gouden bandringen
Resultaat: 350 EUR

Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...

Antiek barok secretaire
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat

Antieke figuurlijke tafelschaal
Startprijs 130 EUR

Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Drents schrijfkabinet
Startprijs 550 EUR

18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.

Vergulde 3-lichts wandkandelaar
Resultaat: 120 EUR

Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.

Twee oude kruitflessen
Resultaat: 90 EUR

Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.